Останнє оновлення: 13:24 середа, 3 березня
Громадський транспорт / Страйк
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Чернігівські тролейбуси на лінії. Поки що
Чернігівські тролейбуси на лінії. Поки що

Чернігівські тролейбуси на лінії. Поки що

У Чернігівському тролейбусному управлінні ввечері 25 серпня відбулась конференція трудового колективу.

Приводом для зібрання стало невиконання трудового договору, а саме – заборгованість із заробітної плати. Делегати конференції мали вирішити, чи продовжуватимуть вони страйк, який був примусово припинений за постановою Деснянського районного суду.

Проблеми ЧТУ чиновників не цікавлять

Рішення про проведення конференції було прийняте на «мировому» засіданні страйкому за участю керівництва ЧТУ та начальника управління транспорту Чернігівської міської ради Володимира Вороніна.

Профком запросив на цю зустріч голову обласної ради Наталію Романову, голову ОДА Володимира Хоменка та мера Чернігова Олександра Соколова. Втім, прийшов лише Олег Обушний – заступник голови обласної ради.

Нагадаємо, що під час попереднього страйку «рогаті» не виходили на маршрут три дні. Доведені до відчаю, працівники ЧТУ вимагали віддати їм зароблену за попередні місяці зарплату.

Керівництво ЧТУ звернулося до суду з вимогою визнати цей страйк незаконним, адже про його проведення не було попереджено за 15 днів, як того вимагає відповідне законодавство. Суд оперативно задовольнив цю вимогу та виніс рішення відновити роботу підприємства.

Олег Коржов: «Страйк завдасть значної шкоди»

Вийти з цієї ситуації без емоцій те керуючись здоровим глуздом закликав присутніх під час свого виступу начальник ЧТУ Олег Коржов.

– Після трьох днів страйку ми досі не вийшли на попередні показники, - повідомив пан Коржов. – Якщо знову втягнемося в цей процес, то я не впевнений, що зможемо з нього вийти.

За словами начальника підприємства, проблеми ЧТУ накопичувалися не один день і навіть не один рік. На його думку, сьогодні цілком зрозуміло, що без 100% компенсації за перевезення пільговиків, тролейбусне управління не зможе існувати.

Олег Обушний: «Про ЧТУ подбає облрада»

Наступним отримав слово Олег Обушний. Заступник голови обласної ради повідомив, що 27 серпня відбудеться чергова сесія облради, і він особисто винесе на розгляд депутатів пропозицію направити звернення до Кабінету Міністрів.

– Я впевнений, що депутати підтримають прохання до Кабміну виділити кошти для покращення ситуації в Чернігівському тролейбусному управлінні, - заявив п.Обушний. – На цей момент заборгованість становить 6 млн. грн. Це буде наш перший крок в напрямку стабілізації роботи ЧТУ.

Наступним кроком, за словами представника обласної влади, має стати оптимізація керівного складу ЧТУ, а далі треба буде «розібратися» з приватними перевізниками – основними конкурентами електротранспорту.

– Під лежачий камінь вода не тече, – сказав насамкінець Олег Обушний. – В результаті ми маємо зробити роботу ЧТУ прибутковою, адже в цивілізованому світі всі комунальні підприємства – прибуткові, в тому числі – підприємства електротранспорту.

Леонід Кедровський: «Конфлікт може бути врегульований»

Після виступів і гарячого обговорення представники трудового колективу ЧТУ прийняли рішення висунути певні вимоги до адміністрації. Головне з них стосується погашення заборгованості та подальшої своєчасної виплати заробітної плати.

У наступних вимогах йдеться про спецодяг для працівників (вони мають бути ним забезпечені) та деякі моменти щодо охорони праці. Рішення конференції вже сьогодні буде доведено до адміністрації ЧТУ.

– Відповідь має бути надана нам за три дні, – проінформував голова профкому ЧТУ Леонід Кедровський. – Якщо вона нас не задовольнить, прийматимемо рішення про початок трудового спору. Оберемо дату і за 15 днів до страйку повідомимо керівництву ЧТУ, як того вимагає закон. Конференція обрала представників, які весь цей час будуть вести переговори з адміністрацією про врегулювання ситуації. Страйк – це вимушений засіб, за допомогою якого ми прагнемо привернути увагу до наших проблем.

Довідка

22 млн. 600 тис. грн. щомісяця – саме такою має бути державна субвенція ЧТУ для відшкодування у повному обсязі перевезень пільгових категорій. 

Коментарі (5)

аро | 2010-08-28 14:10

А й справді Кабмін не виділив кошти для проїзду пільговиків, т.т. не оплачує їх поїздки, то нехай платять або ходять пішки, а дуже "гуманні" тролейбусники продовжують катати цих "зайців"(хоч вони в цьому невинуваті), а якщо непільговий захоче прокататись без білету, то накладають штраф. Яка дурість, повна відсутність здорового глузду.

Иван | 2010-08-27 11:01

Нужно чтобы плату брали при входе в тролейбус
А все льготники пусть идут бастуют у мерии.

Николай | 2010-08-26 22:30

"22 млн. 600 тис. грн. щомісяця – саме такою має бути державна субвенція ЧТУ " - а может ежесекундно?))))))))))))))))

пассажир | 2010-08-26 13:17

С народом играть опасно.
http://www.scribd.com/full/36291504?access_key=key-2ltjimyeiu7qmxb0tivc
  Если работяги готовы уже на то, чтобы листовки раздавать в троллейбусах, надеяться на "берут" скоро будет глупо.

Garry | 2010-08-26 11:36

а далі треба буде «розібратися» з приватними перевізниками – основними конкурентами електротранспорту.
-------------
Так ось хто винен у всіх бідах тролейбусників! Злодії! Молодець, Обушний! А я то думав, що виною усьому неміряна кількість "блатних", які чомусь не платять за проїзд. Плюс бездарність керівництва ЧТУ, які, впевнений, отримують, і своєчасно, немалі гроші на відміну від роботяг. Як і кругом у нас. 7-и річна дитина має платити гривню, а працюючі пенсіонери -зась. Ось вона, соціальна справедливість!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Укрпошта вводить в обіг перші в історії України марки у жанрі ню

SVOBODA.FM