Останнє оновлення: 17:07 вівторок, 28 вересня
WAP

"Високий Вал" пропонує більше інформаційно-довідкової інформації для користувачів мобільних телефонів з активованою послугою GPRS/EDGE та користувачів CDMA-терміналів з підтримкою кирилиці та активованою послугою WAP-доступу.

За адресою wap.val.ua можна дізнатися про останні новини Чернігівського регіону, переглянути репертуар кінотеатрів, дізнатися адреси готелів тощо. Незабаром wap-версія буде доповнена розкладом руху залізничного, автотранспорту і різноманітною довідковою інформацією по місту Чернігову.

WAP – це найбільш зручний, оперативний і практичний варіант доступу до інформації! Активуйте послугу мобільного Інтернет, яку надає Ваш оператор зв'язку і будьте в контексті останніх подій.

Як налаштувати WAP?

Переконаєтеся, що ваш телефон підтримує WAP (MMS). Зараз телефони без підтримки WAP або MMS зустрічаються досить рідко. Підключіть послугу WAP (MMS) у оператора і налаштуйте телефон. Процес займе у вас всього лише декілька хвилин. Докладні інструкції ви можете дізнатися на сайті або подзвонивши в абонентську службу вашого мобільного оператора.

Дзвоніть на номер або відвідайте сайт
111   WAP GPRS
477   WAP GPRS
0611   WAP GPRS
5433   WAP GPRS
Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Юні рукопашники з Чернігова змагалися за звання найсильнішого

SVOBODA.FM