Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
WAP

"Високий Вал" пропонує більше інформаційно-довідкової інформації для користувачів мобільних телефонів з активованою послугою GPRS/EDGE та користувачів CDMA-терміналів з підтримкою кирилиці та активованою послугою WAP-доступу.

За адресою wap.val.ua можна дізнатися про останні новини Чернігівського регіону, переглянути репертуар кінотеатрів, дізнатися адреси готелів тощо. Незабаром wap-версія буде доповнена розкладом руху залізничного, автотранспорту і різноманітною довідковою інформацією по місту Чернігову.

WAP – це найбільш зручний, оперативний і практичний варіант доступу до інформації! Активуйте послугу мобільного Інтернет, яку надає Ваш оператор зв'язку і будьте в контексті останніх подій.

Як налаштувати WAP?

Переконаєтеся, що ваш телефон підтримує WAP (MMS). Зараз телефони без підтримки WAP або MMS зустрічаються досить рідко. Підключіть послугу WAP (MMS) у оператора і налаштуйте телефон. Процес займе у вас всього лише декілька хвилин. Докладні інструкції ви можете дізнатися на сайті або подзвонивши в абонентську службу вашого мобільного оператора.

Дзвоніть на номер або відвідайте сайт
111   WAP GPRS
477   WAP GPRS
0611   WAP GPRS
5433   WAP GPRS
Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM