Останнє оновлення: 11:28 понеділок, 14 жовтня
Футбол

"Десна" орендувала гравця "Шахтаря" на особливих умовах

14.10.2019 11:26 SVOBODA.FM
Десна орендувала гравця Шахтаря на особливих умовах

В орендній угоді між "Шахтарем" і "Десною" є пункт про відсоток зіграних матчів Юхима Коноплі в складі чернігівського клубу.

Футбол

Десна зіграла внічию з лідером турецького чемпіонату

14.10.2019 9:13 SVOBODA.FM

Чернігівська "Десна" під час міні-збору в Туреччині провела в Аланії товариський матч з місцевою командою "Аланьяспор". Ця команда після 7 ігор має 14 очок і є лідером Суперліги Туреччини.

Матч закінчився бойовою нічиєю 2:2.

Українці відзначилися першими - на 7 хвилині забив Сергій Старенький.

бокс

Усик розтрощив першого суперника в суперважкій вазі

13.10.2019 10:40 BBC

З третьої спроби це таки сталося. Колишній абсолютний чемпіон світу в важкій вазі Олександр Усик таки дебютував у суперважкому дивізіоні. Пізнього вечора 12 жовтня в Чикаго, штат Іллінойс, українець переміг технічним нокаутом після семи раундів американця Чезза Візерспуна і нарешті відкрив нову сторінку в своїй біографії.

спорт

Десна в спарингу поступилася Антальяспор

13.10.2019 10:12 SVOBODA.FM

Команда Рябоконя проведе ще один контрольний поєдинок.

Десна провела перший товариський матч на зборі в Туреччині. Команда Олександра Рябоконя поступилася Антальяспор з рахунком 1: 2.

У першому таймі команди обмінялися голами. За Десну забив Дмитро Хльобас. Після перерви Озкан реалізував пенальті і приніс Антальяспор перемогу.