Останнє оновлення: 18:36 середа, 8 квітня

Сущность экономического роста

6.04.2020 18:19

Под экономическим ростом понимают создания и увеличение количества товаров, таких как вентиляторы, и услуг, которые продуцирует национальная экономика.

Карен Чухаджян

Український боксер заразився серйозною хворобою від російського суперника під час бою

31.03.2020 15:23 SVOBODA.FM

Український боксер Карен Чухаджян, який виступає у напівсередній вазі, зізнався, що опинився в лікарні через те, що заразився гепатитом А від росіянина Сергія Воробйова, з яким боксував на початку лютого.

коронавірус

У МОК прийнято рішення про перенесення Олімпіади-2020

24.03.2020 14:53 SVOBODA.FM

Член Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Дік Паунд заявив, що рішення про перенесення Олімпіади-2020 вже прийнято.

футбол

«Десна» відкрила на своєму стадіоні волонтерський центр

20.03.2020 15:42 SVOBODA.FM

Чернігівська «Десна» відкриває волонтерський штаб по підтримці населення на час карантину в Україні.

Фотоновини

Біля Чернігова за Десною знов горіли луги, а в Городнянському районі ледь не зайнялося село

19.03.2018 21:41

громадська діячка, представниця ГО "Агенція міських ініціатив"

Скільки коштує уніформа для водіїв у Чернігові?

футбол

Десна готова купити ще один фургон VAR для УПЛ

16.03.2020 10:49 SVOBODA.FM

Директор телеканалів Футбол Олександр Денисов назвав клуб, який запропонував придбати ще один фургон VAR.

футбол

"Десна" зіграла внічию з "Динамо"

Десна зіграла внічию з Динамо

З рахунком 1:1 завершився матч чернігівської «Десни» та київського «Динамо» у 23 турі Української прем’єр-ліги. Він відбувся у столиці на НСК «Олімпійський».

За «Динамо» на 69 хвилині забив Назарій Русін. На 80 хвилині рахунок зрівняв Олександр Філіппов. Перед цим «Десна» забила ще один гол – після розіграшу кутового відзначився Сергій Старенький. Однак арбітр гол не зарахував.