Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
Спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / ФК "Кудрівка" з Чернігівщини отримав професійний статус та гратиме у Другій лізі в сезоні 2023/24
ФК Кудрівка з Чернігівщини отримав професійний статус та гратиме у Другій лізі в сезоні 2023/24

ФК "Кудрівка" з Чернігівщини отримав професійний статус та гратиме у Другій лізі в сезоні 2023/24

На черговій XXXI Конференції ПФЛ футбольний клуб "Кудрівка" з однойменного села на Чернігівщині отримав професійний статус та був заявлений у Другу лігу на наступний сезон 2023/24. Про це повідомив представник клубу Олександр Бруй.

За його словами, гравці вже готуються до нового сезону та тренуються в Чернігові на стадіоні "Юність".

Попередньо домашні ігри клуб проводитиме на домашньому стадіоні в Кудрівці. Запасним стадіоном є "Юність" у Чернігові.

Окрім ФК "Кудрівка" членства у ПФЛ набули серед клубів Другої ліги: "Дружба" (Мирівка), "Скала 1911" (Стрий), "Локомотив" (Київ), "ЮКСА" (Тарасівка). Здобули членство у ПФЛ і три клуби, які втратили право на участь змаганнях Української Прем’єр-Ліги та переходять у змагання Першої ліги: "Металіст" (Харків), ФК "Львів", "Інгулець" (Петрове).

За інформацією ПФЛ, початок змагань у Другій лізі — 6 серпня.

Конференція також встановила офіційний YouTube-канал ПФЛ у якості єдиного ексклюзивного майданчика для проведення прямих трансляцій матчів Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ у змагальному сезоні 2023/24.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: від газет до цифри

SVOBODA.FM