Останнє оновлення: 09:15 четвер, 15 квітня
Докерувалися "керманичі"
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Тролейбуси будуть ходити лише з 06:00 до 22:00
Тролейбуси будуть ходити лише з 06:00 до 22:00

Тролейбуси будуть ходити лише з 06:00 до 22:00

Тролейбуси у Чернігові будуть ходити з 06:00 ранку і до 22:00 вечора.

Це дозволить тролейбусному управлінню існувати, розраховуватися за різні послуги та виплачувати заробітну плату своїм працівникам.

Але планують скоротити і 92 робітника ЧТУ. Іншого виходу, аби зберегти цей вид транспорту у Чернігові, немає.

Якщо не скорочувати, тоді щороку підприємству треба 20 мільйонів субвенцій, а отримують 10, і ті несвоєчасно. Доходів ЧТУ не вистачає аби покрити всі його витрати. Тарифи підвищувати сенсу нема, бо лише 1 із 10 платить за проїзд, інші 9 - пільговики.

У будь-якому випадку через зміни у графіку руху тролейбусів, пересічні чернігівці не постраждають, запевняє керівник тролейбусного управління Олег Коржов.

Тролейбуси – це соціальний вид транспорту, який потрібно зберегти, зазначив заступник міського голови Олег Білоусов. Якщо зараз закрити підприємство, в майбутньому реанімувати його буде майже неможливо.

Коментарі (2)

читатель | 2010-06-25 16:34

Реалист
Ну что же Вы так, уважаемый? Вы знаете, какая тяжелая жизнь у наших депутатов, министров и меров? Они же все время в мыслях и заботах - как оплатить счета по недвижимости за кордоном, как любимым проституткам угодить и при этом своих чад не обидеть, как еще пару-тройку миллионов прибрать к рукам, на каком курорте отдохнуть. Голова просто пухнет. А тут Вы с какими-то тролейбусами и пенсионерами, врачи, учителя с их проблемами...Покой нам только снится...

Реалист | 2010-06-25 15:35

Вы еще выберите соколика на третюю ходку - тролейбусное вобще сдохнет. А помните, как его рожу все тралики катали на окнах перед первым сроком? Докатали...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM