Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
Два місяці харчувалися "праною"
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівські тролейбусники відмінили страйк
Чернігівські тролейбусники відмінили страйк

Чернігівські тролейбусники відмінили страйк

Анонсований на 10 червня страйк працівників КП “Чернігівське тролейбусне управління” скасовано.

Після тривалих переговорів, між профспілковим комітетом і адміністрацією підприємства, 8 червня було підписано угоду про виконання вимог трудового спору.

У цей же день у відділенні Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області було написано подання про зняття з реєстрації колективного трудового спору. Наразі заборгованість по заробітній платі ліквідовується.

Угода про врегулювання колективного трудового спору була підписана начальником КП “Чернігівське тролейбусне управління” Олегом Коржовим, головою профкому Леонід Кедровським та іншими уповноваженими представниками найманих працівників і адміністрації.

Відповідно до підписаного документу адміністрація зобов'язалася погасити заборговану заробітну плату та в подальшому виплачувати її своєчасно і в повному обсязі.

Нагадаємо, що 20 травня відбулася конференція трудового колективу КП “Чернігівське тролейбусне управління”, де переважною більшістю голосів делеговані представники прийняли рішення оголосити страйк у зв’язку із заборгованістю по зарплаті за 2 місяці.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM