Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
Промисловість
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / У Чернігові розглядають можливість збирання білоруських тролейбусів

У Чернігові розглядають можливість збирання білоруських тролейбусів

У Чернігові фахівці міської ради та ЗАТ "Чернігівський автозавод" вивчають можливість налагодження збору білоруських тролейбусів на виробничій базі цього підприємства.

Як повідомив міський голова Олександр Соколов, йдеться про співпрацю з мінським підприємством "Комунтранс".

За його словами, уже відбулися попередні зустрічі за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка. Крім того, керівник області обговорював чернігівську ініціативу з представниками уряду Білорусії.

Планується, що це питання буде порушено під час зустрічі Президента України Віктора Януковича та Президента Білорусі Олександра Лукашенка, яка має відбутися на Чернігівщині.

О.Соколов наголосив, що необхідність заміни тролейбусного парку стоїть перед усіма обласними центрами. Водночас, оголошено на державному рівні, що у ході підготовки до "Євро-2012" є необхідність у нових 1200 тролейбусах.

"Ми повинні розглядати наше підприємство у цій темі. Це робота на перспективу", - сказав О.Соколов, додавши, що для Чернігова загалом білоруські підприємства можуть стати важливими партнерами і потрібно визначити точки зацікавленості щодо співпраці.

Чернігівський міський голова заявив, що дату початку збору білоруських тролейбусів у Чернігові назвати складно, оскільки наразі триває підготовча робота, вивчення економічних складових та технічних умов співпраці.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM