Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
«Украл, выпил - в тюрьму! Романтика...» ©
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Багато помилуваних повертається до в`язниць
Багато помилуваних повертається до в`язниць

Багато помилуваних повертається до в`язниць

133 чоловіки, яких раніше помилували, нині знову перебувають у в’язницях. Це при тому, що за рік (червень 2015 – червень 2016) загальна кількість помилуваних склала близько ста.

Про це сьогодні повідомив керівник департаменту з питань помилування Адміністрації Президента Олександр Букалов.

Пан Букалов у Чернігові виступив під час міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми модернізації законодавства та освіти в умовах євроінтеграційного поступу України».

За його словами, за перших трьох президентів незалежної України цифра помилуваних змінювалася у бік збільшення, сягнувши в максимумі 1300, але за Віктора Януковича впала до мінімума – 2-4 на рік.

«І лише, коли минулого року при новому главі держави стала працювати нова комісія з питань помилування, ми виййшли на якийсь певний режим роботи», - наголосив Олександр Букалов. – До того, як обійняти нинішню посаду, я 25 років очолював правозахисну організацію «Донецький меморіал» і активно спілкувався з представниками установ виконання покарань. Покажчики роботи із засудженими важко виміряти. У результаті дослідження ми виявили за «колючим дротом» 133 особи, які були раніше помилувані, але потім знову скоїли злочин».

Як зауважив Олександр Букалов, з близько 60 тисяч тих, хто зараз перебуває у  місцях виконання покарань, 44 тисячі – засуджені.

«Менше стало їх – менше тепер і звернень за помилуваннями, – констатував він. – У в`язницях залишилися ті, що вчинили важкі злочини, а таких складніше милувати. За останній рік до нас надійшло близько 1000 звернень, з яких понад 100 задовольнили. Тобто, відсоток помилуваних не сягає більше 10, тобто не є великим».

Під час конференції, що триває сьогодні та завтра, її учасники мають обговорити питання реформування вітчизняної пенітенціарної системи, освіти, модернізації галузевого законодавства в умовах євроінтеграції.

Коментарі (1)

Правдоруб("Глибокий рів") | 2016-10-28 06:26

Десять процентів - то є сила
Мабуть в країні повно "мила".
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM