Останнє оновлення: 11:00 четвер, 30 листопада
Кримінал
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Рекордсмен із… судимостей!

Рекордсмен із… судимостей!

Зараз вже не існує такого поняття, як „особливо небезпечний рецидивіст”, проте герой нашої розповіді відноситься саме до цієї категорії.

Людина за свої 24-роки встигла отримати чотири судимості, відсидіти десять років та знову „заробити” собі не короткий строк.

Почалося все близько 15 років тому, коли життя Данила (ім’я змінене) вперше перекинулось в кримінальне русло. Ну не тягнуло тоді ще юнака до роботи. Платили в 90-ті роки не завжди, криза в економіці та інші фактори ну ніяк не сприяли облаштуванню молоді в бурхливому вирі життя. Данила не тягнуло не тільки до роботи , а і до навчання. Одразу ж виникло звичайне життєве запитання „куди подіти вільний час?”.  З’явилась погана компанія, алкоголь, „травка”. І пішло, поїхало...

Перший строк Данило отримав за декілька крадіжок особистого майна.

Строк дали невеликий. Звільнившись, на роботу не влаштувався, хоча батьки хлопця – порядні люди - дуже цього хотіли. А за що жити? Гроші молодій людині потрібні як нікому. Знову крадіжки, але тут вже були, як то кажуть „ з проникненням”.

Історія банальна... Викрадене збувалось, купувалась випивка та наркотики. До цигарок з маріхуаною згодом додалась і голка, яка надовго полонила хлопця. Не за горами був і другий строк, коротеньке перебування на волі, третій строк, а за ним і четвертий...

Вийшовши на волі два роки тому Данило щосили намагався подолати згубу пристрасть до наркотиків, але цупкі пазурі дурману його так і не відпустили.

Данило так ніде постійно і не працював. Попервах перебивався випадковими заробітками. Але криза середнього віку взяла своє. Сім’ї немає, майна ніякого не надбав, а роки йдуть. Де шукати вихід? А вихід поряд – давня знайома – голка.

Вже професійний, досвідчений злодій Данило вирішив взятися за старе.

І от, починаючи з вересня цього року на адресу міської міліції полетіли заяви по зникнення із недорогий, беушних автівок, які господарі залишали без нагляду, авто магнітол.

Спритників „високої кваліфікації”, що в змозі за місяць „взяти” десять а то і більше  магнітол в обласному центрі не так вже й багато.

Місяць тому  одного „любителя машин”  вже затримали місцеві оперативники. На Данила підозра впала не одразу. Придбане незаконним шляхом майно збувалось ним миттєво: знайомим, або таксистам під ширмою тяжких життєвих обставин.

Так крупиця за крупицею і збирали правоохоронці матеріал про нового „магнітольщика”. Згодом виринув і детальний опис крадія. Затримання Данила стало лише справою часу та й з цим оперативники не забарилися.

Для отримання свого п’ятого строку чоловік встиг „попрацювати” більш ніж достатньо – більше десятка викрадених магнітол за півтора місяці цієї осені. Тепер Данило чекає на суд за гратами. А на нього самого чекає строк років так на п’ять.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  RUFKA представить cінгл "Сильна" 1-го грудня

SVOBODA.FM