Останнє оновлення: 11:00 четвер, 30 листопада
Жахи
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Вбивця-підліток виріс кривавим монстром
Вбивця-підліток виріс кривавим монстром

Вбивця-підліток виріс кривавим монстром

Якщо хлопець в 14 років сів за вбивство - толку з нього вже не буде. Так казали про одного свого односельця в Альошинському Городнянського району.

Цей хлопчина змалку вирізнявся важким характером. Тому коли до селян дійшла звістка, що парубок зґвалтував і вбив жінку, ніхто цьому дуже й не здивувався.

Підлітком юнак займався крадіжками електродроту. Одного разу йому не пощастило і він отримав тяжку травму ноги, через що кульгав. З дівчатами, ясна річ, не дуже виходило дружити.

Тож запросив він якось собі "дівчину легкої поведінки", а та з нього посміялася, мовляв, не буду я кохатися з інвалідом. За такі слова він добряче її відлупцював, зґвалтував, а потім добив. За це хлопцю довелося поїхати туди «де Макар телят не пас» аж на 8 років – у колонію для малолітніх злочинців.

Замість восьми років малолітній злочинець побачив волю на рік раніше. Чи варто казати про те, що хлопець вже не уявляв собі життя за законом, лише «по понятіях». Робити він нічого не вмів, та вже й не хотів. Повертатися у рідне село не став, а поїхав до "корешів" по колонії у Конотоп Сумської області. Деякий час гуляв-пиячив, святкуючи довгоочікувану волю з такими як сам неробами. Працювати, ясна річ, і не збирався, а промишляв крадіжками та грабунками.

Коли згодом співробітники Городнянського районного відділу міліції затримала чолов'ягу, за ним дійсно потягся довгий шлейф кримінальних «подвигів».

Там же, у Конотопі, він надибав собі дівчину, яка зжалилася над кульгавим і стала йому за подругу. Яка б подруга не була, а їй, як і будь-якій жінці, хоча б час від часу треба робити подарунки, водити в кафе чи просто приділяти увагу, а все це потребує певних коштів. Тож молодик взявся за своє старе ремесло і в черговий раз пішов "на діло".

Безлюдною вечірньою вулицею якраз йому трапився хлопчина, який говорив по мобільному телефону. Грабіжник спробував відібрати предмет свого полювання без «серйозних ускладнень», але жертва навідріз відмовилася віддавати незнайомцю телефон добровільно.

Нападник так побив нещасного, що хлопець помер на місці злочину. Отак людське життя було оцінене «відморозком» у дешевенький мобільний телефон.

Після вбивства парочка швиденько залишила місце своєї дислокації і перебралася до Чернігова, де чолов'яга почав займатися звичним для себе ремеслом - пограбуваннями. А коли міські оперативники вийшли на слід кримінального дуету - злочинці помандрували далі, на Городнянщину.

На Чернігівському залізничному вокзалі за 150 гривень вони найняли таксиста, який мав їх доставити в Городню. Ще перед дорогою парочка мала на меті пограбувати водія.

Вже у Городні біля залізничного вокзалу водій раптом отримав пару ударів пляшкою по голові. Після він вирвався і кинувся було геть з машини. Але усвідомив, що може втратити машину. Повернувся і спробував забрати ключі із замка запалення. Задум вдалося реалізувати лише ціною отримання ще одного удару пляшкою по голові. Далі водій щодуху кинувся тікати і, діставшись найближчих хат, повідомив про пограбування у міліцію.

Тим часом парочка попрямувала засніженим полем вперед - подалі від машини. І тут нечистий нашептав чоловікові, що варто було б позбутися зайвого свідка, адже вона знає і про вбивство в Конотопі, і про інші його "подвиги". Довго не роздумуючи, він вихопив з жіночої сумочки флакон з туалетною водою і почав щосили лупити жертву по голові, доки вона не знепритомніла.

Потім цей покидьок холоднокровно зґвалтував ще тепле тіло, а коли впевнився, що жінка померла, просто кинув її серед поля і пішов геть.

Труп у полі поблизу хутора Павлово-Іванівського виявив дачник, який вирішив відвідати свій будиночок і ділянку перед святами. Якби не він, тіло б пролежало до самої весни, адже цими стежками практично ніхто не ходить. Чоловік подзвонив у міліцію. Завдяки словесному портрету, який надав оперативникам пограбований таксист, слідчо-оперативна група упізнала тіло жінки - соратниці грабіжника.

Слідчо-оперативна група, дільничні, оперативники карного розшуку Городянського райвідділу та апарату УМВС розпочали пошук кульгавого чоловіка років 30-ти із розсіченою бровою.

Поки міліціонери прочісували територію, перевіряли інформацію про всіх кульгавих, яких бачили в тому районі останнім часом, вбивця повернувся в Городню. Більше того, в нього настільки "зірвало дах", що він підійшов під самісінькій райвідділ до стенду "розшукуються" аби дізнатися чи міліція оголосила його в розшук.

Співробітник міліції, який курив на порозі райвідділу, спочатку навіть не повірив своїм очам, коли побачив кульгавого. Довго придивлявся, і лише коли останні сумніви розвіялися, затримав нахабу-зловмисника.

На цей раз мандрівка за грати може розтягтися для рецидивіста на все життя.

Ілюстрація: liveinternet.ru

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  RUFKA представить cінгл "Сильна" 1-го грудня

SVOBODA.FM