Останнє оновлення: 12:46 п'ятниця, 1 грудня
Вбивство / Алкогольний маразм
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Рецидивіст убив 87-річну бабусю. За пляшку самогону
Рецидивіст убив 87-річну бабусю. За пляшку самогону

Рецидивіст убив 87-річну бабусю. За пляшку самогону

Варвара Григорівна народилася як раз на свято Варвари Великомучениці – 17 грудня і батьки назвали її в честь цієї святої Варварою. Мабуть, і доля випала їй така ж нелегка, а смерть – дійсно мученицька.

Бабуся вже тривалий час проживала сама на одній з вулиць Носівки. Мала невеличке підсобне господарство. А неподалік, на сусідній вулиці, в помешканні 59-річної носівчанки Степаниди (імена змінені) зорганізувався справжнісінький притон.

Жінка проживала зі співмешканцем, але привітно приймала у своїй хаті всіх, хто міг пригостити її «оковитою» або навпаки – принести щось в обмін на ковток «вогняної води».

Одного суботнього вечора до неї приїхав із Сумщини давній знайомий, 43-річний Володимир. Приятель був вже раніше неодноразово судимий із загальним стажем відсидки 19 років.

Асортимент його «заслуг» перед Законом складав цілий букет аж із шести статей Кримінального Кодексу ще 1960 року. Тут і незаконний обіг наркотиків, і тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, і двічі – заволодіння державним майном шляхом шахрайства, і навмисне знищення або пошкодження державного майна, і підготовка до скоєння злочину. Отже, «фрукт ще той»!

Там, на Сумщині, він мешкав зі своїм братом, а це вирішив провідати малу батьківщину – Носівку, де народився і виріс. Раніше Володимир, щоразу як приїздив, неодноразово навідувався до бабці: то грошей позичити, то пляшечку прикупити. Прийшов і в суботу ввечері, але оскільки було вже пізно, бабця дверей не відчинила, адже мешкала сама.

Розлютившись, бешкетник розбив бабі кілька шибок та й пішов собі геть. Але на довго не залишив ідею прикупити міцного напою. Наступного дня вранці Володька знов навідався до Варвари Григорівни з твердим наміром «добути» таки півлітра самогону і «догнатись».

Цього разу він потрапив у помешкання - було вже світло і двері в будинок бабуся відімкнула. Але сердита на односельця, вона знов відмовила йому в спиртному.

І тоді у чолов'яги «зірвало дах». Схопивши стільця, він розбив його об голову старенької.

Бабця впала, а він кинувся шукати самогон. І знайшов. На горищі стояла чимала сулія. Від радості він так «набрався», що там же і заснув.

Запасів «горючки» на горищі вистачило ще на два дні, тому Володимир вийшов з тяжкого хмільного чаду лише через дві доби у вівторок і почвалав на притон.

У цей же день до бабусі навідався сусід провідати стареньку, бо вже три дні не бачив її у дворі. Не варто, мабуть, описувати картину, яка відкрилася йому в помешканні загиблої. Сусід одразу ж повідомив племінницю загиблої, яка також жила в Носівці, а та вже звернулася до міліції.

Дзвінок в чергову частину райвідділу пролунав об 11:00. На місце пригоди, крім слідчо-оперативної групи, виїхали всі керівники райвідділу та колеги з УМВС. Враховуючи давні контакти загиблої з підозрюваним, довго шукати винуватця не довелося. Він ще не прохмелів від бабусиних запасів самогону.

Невдовзі, він написав явку з повинною, в якій детально розповів всі подробиці того злощасного недільного ранку. Також на притоні були вилучені деякі речі, які зникли з будинку загиблої - предмети релігійного культу: кадила, лампадки та Псалтир.

Зараз підозрюваний у скоєнні злочину затриманий до ІТТ Носівського райвідділу. Розслідування триває.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  AWARDS Rebeka Mikhaeli випустила пісню-маніфест залежних стосунків

SVOBODA.FM