Останнє оновлення: 11:00 четвер, 30 листопада
Втеча / Затримання
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Біглий рецидивіст затриманий. Фото

Біглий рецидивіст затриманий. Фото

Раніше, 2 жовтня з приміщення Ніжинського ізолятора тимчасового тримання здійснив втечу злочинець-рецидивіст, якого чекав суд за скоєння ряду крадіжок на території Ніжинського району.

По тривозі були підняті всі підрозділи міліції. За годину після звістки про надзвичайну подію до Ніжина вже прибули досвідчені оперативники з обласного Управління МВС.

Були задіяні навіть підрозділи спеціального призначення, розіслані орієнтування в усі засоби масової інформації – як місцеві, так і загальнодержавні.

Беглый зек

Очолив операцію по розшуку та затриманню втікача-злочинця і особисто контролював деталі її здійснення керівник обласної міліції Олександр Михайлик.

Розшукова робота проводилася масштабна, за рівнем організації її можна порівняти хіба що з розшуком вбивці-маніяка з лопатою, який нажахав Чернігів у квітні нинішнього року.

Але в перші дні пошуків оперативно-розшукові заходи ніякого результату не дали. Висловлювалися думки, що утікач направився на батьківщину – на Прикарпаття, звідки він родом. Тамтешні міліціонери також отримали орієнтування та проводили роботу.

Були розставлені всі можливі оперативні засідки. І ось зроблена робота дала свій результат. В ніч з 6 на 7 жовтня утікач потрапив в таку засідку біля свого помешкання у Ніжині. Оперативники спрацювали миттєво, чоловік навіть опору не чинив.

З'ясувалося, що весь цей час з моменту втечі з-під варти розшукуваний кружляв навколо Ніжина, переховувався де доведеться, перебивався дрібними крадіжками їжі. Врешті-решт, не витримавши холодів, він прийшов додому, де його вже чекали міліціонери.

Зважаючи на те, що чоловік уже мав би отримати покарання за частиною 1 статті 393 Кримінального кодексу України, тепер чолов'язі «додадуть» іще три роки за втечу. В сумі вийде чималий строк...

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  RUFKA представить cінгл "Сильна" 1-го грудня

SVOBODA.FM