Останнє оновлення: 10:29 понеділок, 10 серпня
Офіційно
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Скоригуйте маршрут своїх подорожей до Білорусі

Скоригуйте маршрут своїх подорожей до Білорусі

Туристичний сезон 2010 року знаходиться в самому розпалі. Гості України, громадяни Білорусі та Росії, країн Прибалтики, направляються на відпочинок на південні курорти України, що не може не радувати.

Міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення "Нові Яриловичі" знаходиться на шляху цих громадян. Нажаль реконструкція пункту пропуску, по незалежним від нас причинам, затягнулась, що спричиняє певні незручності для подорожуючих громадян.

Неодноразові звернення через засоби масової інформації з проханням до громадян по можливості змінити маршрут руху та перетинати державний кордон у сусідніх пунктах пропуску «Сеньківка» (Україна) - «Веселівка» (РБ) та «Славутич» (Україна) - «Комарин» (РБ) призвели до деякого перенаправлення пасажиропотоку, але більшість громадян все ж вибирає найкоротший шлях.

Незважаючи на це, персонал відділу прикордонної служби "Добрянка" Чернігівського прикордонного загону докладає максимальних зусиль для того аби максимально пришвидшити проходження всіх необхідних формальностей. Пункт пропуску технологічно розрахований на щодобовий пропуск через державний кордон 650 автомобілів та 1200 громадян, але за останні 10 діб в ньому перетнули державний кордон 22 тисячі автомобілів та 98 тисяч чоловік.

Прості арифметичні підрахунки свідчать, що на оформлення одного громадянина витрачається 8,8 секунди, при нормативі 2 хвилини, а на оформлення одного автомобіля витрачено 39 секунд, враховуючи всі види контролю.

Напередодні вихідних днів, коли очікується чергове збільшення кількості громадян Республіки Білорусь, які перетинатимуть державний кордон через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», які прямуватимуть до Чернігова.

Керівництво Чернігівського прикордонного загону звертається з проханням до жителів області, аби не створювати зайвого ажіотажу та черг у вихідні дні, по можливості змінити маршрут руху та перетинати державний кордон не тільки у вказаному пункті пропуску, а і у сусідніх пунктах пропуску «Сеньківка» (Україна) - «Веселівка» (РБ) та «Славутич» (Україна) - «Комарин» (РБ). Приносимо вибачення за можливі незручності при перетинанні державного кордону.

 

Начальник прес-служби
Чернігівського прикордонного загону
підполковник Олександр Дудко

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор