Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
Державний кордон / Туризм
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Туристичний сезон додає клопоту на кордонах

Туристичний сезон додає клопоту на кордонах

Період туристичного сезону для прикордонників завжди є напруженим та відповідальним. Саме під час нього відбувається найбільше збільшення потоку громадян з метою відпочинку та туризму.

Тому приорітетним завданням персоналу є забезпечення безперебійності роботи в пунктах пропуску, недопущення створення черг, дотримання прикордонниками відомчих стандартів прикордонного контролю та культури спілкування з учасниками міжнародного руху.

Тільки за два тижні туристичного сезону через пункти пропуску Північного регіонального управління Держприкордонслужби пропущено майже 500 тисяч осіб та більше 123 тисяч транспортних засобів. У порівнянні з поточним періодом травня на 15 відсотків більше, як на виїзд так і на в’їзд.

По результатам проведення аналізу за минулі роки, знання обстановки в цей період сезону основний потік громадян та транспорту на ділянці Північного регіонального управління проходить на Гомельсько-Чернігівському напрямку в межах пунктів пропуску «Нова Рудня» (Республіка Білорусь) - «Нові Яриловичі» (Україна).

Для забезпечення безперебійності роботи даного напрямку в пункті пропуску «Нові Яриловичі» додатково виставлені два мобільних комплекси прикордонного контролю «Поток-А», що надасть змогу охоронцям рубежу збільшити спроможність оформлення громадян.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM