Останнє оновлення: 10:29 понеділок, 10 серпня
Перетин кордону
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Спрощені прикордонні "формальності" працюють!

Спрощені прикордонні "формальності" працюють!

З початком літнього туристичного сезону навантаження на міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» суттєво зросло.

Так, кількість громадян пропущених через його у червні порівняно з травнем зросла майже на 20% і складає близько 6100 чоловік за добу.

Про це «Високому Валу» повідомив підполковник Олександр Дудко, начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону.

Нажаль сподівання на введення в дію другої черги цього пункту пропуску, що вдвічі збільшило б його пропускну спроможність, поки не справдилися.

Для забезпечення ритмічної діяльності пункту пропуску до нього були направлені два мобільні комплекси паспортного контролю «Поток-А» на базі автомобілів «Газель», що збільшило пропускну спроможність майже вдвічі.

Незважаючи на прийняті міри, за рішенням начальника Чернігівського прикордонного загону з метою забезпечення надійного прикордонного контролю та вжиття своєчасних випереджувальних заходів щодо недопущення виникнення черг транспортних засобів у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» були спрощені формальності проходження прикордонного контролю, а саме відмінено обов’язкове оформлення імміграційних карток для громадян Республіки Білорусь, які слідують до міста Чернігів з метою відвідування закладів торгівлі на термін до 1 (однієї) доби.

Крім того для громадян Республіки Білорусь, які мешкають у місті Гомель та області відмітки у паспортах будуть проставлятися терміном на 90 діб при першому в’їзді та останньому виїзді. Іншим громадянам Республіки Білорусь відмітки проставлятимуться за звичайними правилами.

Застосування таких кардинальних заходів цілком відповідає вимогам Закону України «Про прикордонний контроль».

Механізм спрощення проходження прикордонного контролю задіяний вже протягом майже трьох тижнів і дозволив суттєво скоротити терміни проходження прикордонно-митного оформлення громадян та транспортних засобів. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор