Останнє оновлення: 09:21 неділя, 18 квітня
Реконструкція
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Митний пост «Нові Яриловичі» буде переобладнаний до «Євро-2012»

Митний пост «Нові Яриловичі» буде переобладнаний до «Євро-2012»

На структурному підрозділі Чернігівської митниці – посту пропуску «Нові Яриловичі» – повним ходом тривають будівельні роботи.

У результаті Україна отримає митний пост європейського рівня, переконаний начальник Чернігівської митниці Юрій Соловков.

– Проект розширення існуючого пункту пропуску складається з двох черг, – повідомив Юрій Петрович. – Перша черга – це створення нової зони споруд і будівель, а друга черга – це реконструкція старого пункту пропуску. Хотів би звернути увагу на те, що років 10-15 тому 90% коштів пішло б на загальні будівельні роботи, і тільки 10% – на оснащення. Нині ситуація змінилася. Левова частина коштів піде на технічне оснащення, зокрема – на комп’ютеризацію, засоби контролю, а вони дуже дорогі.

З початку року і на даний момент в пункті пропуску «Нові Яриловичі» виконано робіт на суму понад 9 млн. 600 тис. гривень. Готовність об’єкту – майже 35%. Для його здачі потрібно ще близько 28 млн. 400 тис. грн. Але якщо фінансування буде стабільним, всі роботи будуть виконані за графіком до кінця 2010-го.

За словами начальника митниці, головне завдання на цей рік – повністю виконати роботи по новобудовам та запустити їх в роботу. Далі потік транспортних засобів, який іде через старий пункт пропуску, буде спрямований у новий, і розпочнеться реконструкція старої частини. Коли всі роботи будуть завершені, нова частина буде працювати на виїзд з України, а стара – на в’їзд.

– І тоді у нас буде повноцінний пункт пропуску, який відповідатиме загальносвітовим вимогам і щодо оснащення, і щодо кількості смуг для пропуску автотранспорту, і щодо розподілення транспортних потоків: окремо – для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, – підкреслює Юрій Соловков. – Ці норми існують в пунктах пропуску Євросоюзу на кордоні з іншими державами. Реконструкція митного посту «Нові Фроловичі» дасть змогу збільшити транспортний потік в два – два з половиною рази.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM