Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Контрабанда старовини
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Три старовинні ікони затримані у пункті пропуску «Нові Яриловичі». ФОТО
Три старовинні ікони затримані у пункті пропуску «Нові Яриловичі». ФОТО

Три старовинні ікони затримані у пункті пропуску «Нові Яриловичі». ФОТО

Три старовинні ікони намагався вивезти з України громадянин Російської Федерації через пункт пропуску «Нові Яриловичі», що знаходиться у зоні діяльності Чернігівської митниці.

Про це "Високому Валу" повідомила Світлана Стрижак, головний інспектор зв'язків з громадськістю Чернігівської митниці.

Для перетину кордону громадянин, який слідував на автомобілі Toyota Camry у напрямку Республіки Білорусь, обрав смугу спрощеного контролю - «зелений коридор», чим підтвердив, що не переміщує речей, які підлягають декларуванню, оподаткуванню або мають обмеження до переміщення через кордон.

За рішенням працівників Чернігівської митниці та прикордонників автомобіль було виведено із «зеленого коридору» для здійснення поглибленого догляду.

Перед початком огляду інспектор митниці запропонував громадянину заповнити митну декларацію. Тільки тоді громадянин «згадав», що вивозить з України три ікони, які знаходяться у багажному відділенні автомобіля у господарській сумці серед особистих речей.

Ікони виготовлені з металу темно-жовтого кольору та мають ознаки старовини. Точний рік виготовлення ікон та їх приналежність до історико-культурних цінностей визначатимуть експерти.

Відносно громадянина працівниками митниці складено адміністративний протокол за 339 статтею Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю у зонах (коридорах) спрощеного митного контролю». 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM