Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Кордон
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Пункт пропуску «Нові Яриловичі» перевантажений

Пункт пропуску «Нові Яриловичі» перевантажений

Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», що на Чернігівщині, вже не один рік протягом туристичного сезону зазнає значних перевантажень.

Про це «Високому Валу» повідомив Віктор Вирва – керівник прес-служби Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Технологічно вказаний пункт пропуску розрахований на щодобовий пропуск через державний кордон до 650 автомобілів та 5 тисяч громадян. Але фактично в цей гарячий період ці цифри зростають в 5 разів. Тільки за минулі вихідні, з 21 по 23 серпня, було оформлено 9 тисяч транспортних засобів та майже 44 тисячі громадян.

Не дивлячись на адекватне реагування даній ситуації, збільшення в два рази робочих місць та персоналу в останні літні вихідні в «Нових Яриловичах» прогнозується виникання тимчасових черг.

Для того, щоб мінімізувати створення даного явища, керівництво Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України звертається до подорожуючих під час повернення на батьківщину вибирати шляхи що пролягають через ряд інших пунктів пропуску даного напрямку, таких як: «Сеньківка», «Гремяч» та «Славутич».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM