Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Митниця
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Білоруські митники просять швидше відкрити «Нові Яриловичі»

Білоруські митники просять швидше відкрити «Нові Яриловичі»

Державний митний комітет Білорусі просить Україну прискорити реконструкцію пункту пропуску «Нові Яриловичи».

Це питання обговорювалося на зустрічі голови ДМК Олександра Шпилевського з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Білорусі Романом Безсмертним.

Керівник ДМК звернувся до українського посла з проханням посприяти в прискоренні реконструкції автодорожнього пункту пропуску «Нові Яриловичи» (Чернігівська митниця, Україна).

Олександр Шпилевський відмітив, що у зв'язку з проведенням будівельних робіт рух автобусів, легкових і вантажних транспортних засобів через цей пункт пропуску тимчасово обмежено, а це призводить до виникнення черг при перетині білорусько-українського кордону. Зараз ДМК вимушений рекомендувати водіям для перетину кордону інші пропускні пункти.

Український посол завірив білоруських митників, що зі свого боку вживатиме заходи для завершення реконструкції в найкоротші терміни, повідомили в прес-службі ДМК.

Поки ж ДМК Республіки Білорусь рекомендує використовувати для переміщення через білорусько-український кордон інші пункти пропуску, розташовані на автомобільних дорогах Р-31, Р-35, Р-36, Р-37 і Р-124.

Автобуси і легкові транспортні засоби можуть перетинати кордон в пунктах пропуску Гомелської митниці: "Веселовка" (Сеньківка) Р-124, "Комарин" (Славутич) Р-35 і пунктах пропуску Мозирської митниці "Александровка" (Вильча) Р-37, "Новая Рудня" (Виступовичі) Р-31 і Глушкевичи (Майдан Копищенський) Р-36.

Переміщення вантажних транспортних засобів без обмежень може здійснюватися через пункт пропуску в зоні оперативної діяльності Мозирської митниці «Новая Рудня» (Виступовичі) Р-31.

Сторони також обговорили перспективи розвитку договірно-правової бази, що дозволяє ефективно вирішувати завдання, оперативно обмінюватися інформацією, даними статистики по взаємній торгівлі, а також плідно співпрацювати в області боротьби з правопорушеннями.

Коментарі (1)

Tolik | 2010-08-17 01:14

Якщо хтось їздив недавно рейсовими автобусами Чернігів-Гомель, то скажіть будь-ласка, чи надовго їх затримують на митниці? Дуже хвилююсь, оскільки друзі збираються ним їхати, а цей рейс якраз проходить через Нові Яриловичі/Нову Гуту...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM