Останнє оновлення: 10:23 понеділок, 10 серпня
Дегустація
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Дегустація: І хліб на п’ятірку, і булки на відмінно

Дегустація: І хліб на п’ятірку, і булки на відмінно

Різних видів хліба та хлібобулочних виробів зараз багато. Але виробники і надалі дивують покупців новинками та розширюють асортимент.

Нові види продукції кондитерів та хлібопекарів Ніжина, Чернігова, Бобровиці, Новгород-Сіверського одержали високі бали від обласної дегустаційної комісії при державному підприємстві "Чернігівстандартметрологія".

Про це повідомила секретар комісії Оксана Козинець.

"Фахівці перевірили за органолептичними показниками продукцію чотирьох підприємств, що займаються виготовленням кондитерських та хлібобулочних виробів. Усі перевірені види продукції отримали високі оцінки – від 4,5 до 5 балів за 5-бальною системою", - сказала вона.

За словами Оксани Козинець, нові види продукції гідно витримали екзамен спеціалістів.

Ніжинське товариство з обмеженою відповідальністю СУРП "Север" представило 5 нових видів продукції – сухарі, печиво та пряник "Весняний". Вони одержали від дегустаторів 4,4-5 балів.

Булочки, пиріжки, сочники з сиром, кекси та інша продукція чернігівського кондитерського цеху закритого акціонерного товариства РК "Євротек" також отримала 4,4-5 балів.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Бобровицький хлібозавод" після перерви набирає обертів. 7 нових видів хлібобулочних виробів (хліб Український новий, "Столичний", "Дарницький" та інші) комісія оцінила у 4,5-5 балів. Пекарі готують розробку ще 10 нових видів.

Товариство з обмеженою відповідальністю "НС-Енергія" з Новгород-Сіверського також надало нові види продукції – Батон "звичайний" та Рогалик "фруктовий". Вони одержали 4,8-4,9 балів.

"Представлені зразки продукції відповідають вимогам рецептур та технологічних інструкцій, нормативним документам за органолептичними показниками та маркуванню", - йдеться у висновках обласної дегустаційної комісії.

При цьому фахівці використовували перш за все органолептичні методи – аналіз за зовнішнім виглядом, смаком, запахом. Це набагато більше, ніж фізико-хімічний склад та поживна цінність, впливає на вибір споживачів та попит.

Коментарі (2)

Редактор новин | 2010-05-19 10:05

Иван
Не варто перейматися тим, що там випускають молокозаводи. Купуйте молоко від корови, а не білу рідину від молокозаводу. Тим більше якщо для дитини. Ще й дешевше вийде.

Иван | 2010-05-19 09:42

А нельзя ли проверить молоко с Черниговского молокозавода?
Дети не хотят пить потому что слышен посторонний вкус или кокосового молока или сои.
И почему у них ТУ а не ДСТУ?
И что за молоко которое не нужно ставить у холодильник?
За неделю не скиснет а только прогоркнет
Что у них за состав такой?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор