Останнє оновлення: 17:12 понеділок, 16 липня
АНОНС
Ви знаходитесь: Культура / Література / Літературний Чернігів / На Чернігівщині вдруге відбудеться Міжнародний фестиваль «Lуtavrу»
На Чернігівщині вдруге відбудеться Міжнародний фестиваль «Lуtavrу»

На Чернігівщині вдруге відбудеться Міжнародний фестиваль «Lуtavrу»

18–22 вересня в Чернігові, Ніжині, Варві, Куликівці, Корюківці та Седневі триватиме ІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу».

Розклад за місцями проведення такий:

18 вересня – відкриття у Чернігові,

19 вересня – Корюківка, Куликівка, Варва, Чернігів,

20 вересня – Ніжин,

21 вересня – Седнів.

В рамках фестивалю мешканці та гості міст зможуть насолодитися сучасною світовою літературою. Ви можете стати інформаційним партнером фестивалю.

* * *

«Війни виграють не генерали, війни виграють вчителі та парафіяльні священики». Ці слова, які приписують залізному канцлеру Німеччини Отто фон Бісмарку, стосуються не тільки освіти й духовного наповнення особливості, а й культури, кіно, літератури.

І справді, країна, та перемагає у війні, стосується й гібридної, яка вкладає у розвиток свого, а не чужого, формує власний культурний простір.

Велике для спротиву агресору має мова, як один із найкращих видів зброї. А забезпечують наповненням письменники.

Саме бійці духовного фронту ведуть боротьбу найперше за душу кожного громадянина. Від них залежить результат в перспективі – Перемога над агресором. І ми повинні прикласти неймовірні зусилля задля нашої таки перемоги. Виходять у світ нові книжки а у великих і малих містах відбуваються зустрічі з письменниками, літературно-мистецькі фестивалі.

* * *

Організатором ІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу» є громадська організація "Центр новітніх ініціатив та комунікації" (м. Ніжин, Тетяна Винник).

Партнерами фестивалю є Чернігівські обласна рада, ОДА, Чернігівська, Ніжинська, Корюківська міські ради, ГО "Медіа-центр "Свобода слова нового століття" (м. Корюківка, Віктор Татарин), МГО "Альтернатива" (м. Корюківка, Володимир Онищук). Головним Спонсором фестивалю, ось уже другий рік поспіль, є Аграрна партія України. Фестиваль "Литаври" також підтримали Юрій Болоховець та Сергій Охонько.

Фестиваль «Lуtavrу» на теренах України (Чернігівщина) з'явився у 2016 році. Проте зарекомендував себе як культурний захід міжнародного рівня. В рамках проекту традиційно буде видано альманах "Литаври", до якого увійдуть сучасні твори понад ста письменників з таких країн як – Грузія, Болгарія, Iндія, Хорватія, Сербія, Чехія, Польща, Китай, Туреччина, Білорусь, Словенія, Вірменія, Грузія, Іран, В’єтнам та з України.

Нагадаємо, що І Міжнародний фестиваль «Lуtavrу» інтеграції слова у різні види мистецтва успішно зарекомендував себе у 2016 році: за два дні Чернігівщину відвідали близько 80-ти митців, було проведено понад 50 заходів у школах, вузах, бібліотеках Чернігова й Ніжина та подаровано комплекти книжок сучасної літератури.

За повід. прес-служби
Фестивалю "Lуtavrу"

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Музично-лірична "Вечеря на Свободі" з людиною-редакцією Петром Антоненком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор