Останнє оновлення: 14:58 четвер, 15 листопада
Преса

Газета «Світ-інфо» – про екологію, здоров`я нації і таємниці історії

15.11.2018 14:04 SVOBODA.FM
Газета «Світ-інфо» – про екологію, здоров`я нації і таємниці історії

Вийшов друком 139-й номер обласної газети «Світ-інфо», яку видає журналіст Петро Антоненко.

Днями виповнюється 14 років першому Майдану – Помаранчевій революції, і 5 років другому – Революції гідності. Коли ж втіляться в життя їх гасла?

Пожежі в довкіллі. Триваюча епідемія туберкульозу в Україні і області. Кримінальна хроніка. Захмарні зарплати чиновників.

Анонс

V Єврочитання у Чернігові відбудуться 1 грудня

15.11.2018 11:24 SVOBODA.FM
V Єврочитання у Чернігові відбудуться 1 грудня

1 грудня 2018 року, о 14:00 в актовій залі Музею-заповідника Михайла Коцюбинського відбудуться "V Єврочитання у Чернігові", присвячені подіям недалекого минулого.

Гостями літературно-мистецького стануть письменники з Києва, Ніжина та інших міст України.

П’ять років тому були перші євро читання.

книги / Імідж*

Читать или не читать?

8.11.2018 22:02
Читать или не читать?

Ошибочное мнение, что современная молодежь необразованная и мало читает книг. Статистика дает сухие факты: современные молодые люди в возрасте 18-29 лет читают намного больше чем их предшественники (предыдущее поколение).

фото / Імідж*

Как подготовиться к профессиональной фотосессии?

3.11.2018 10:09
Как подготовиться к профессиональной фотосессии?

Вы решились на профессиональную фотосессию в студии? Давно пора!

Останні новини розділу
8 листопада
3 листопада
1 листопада
30 жовтня
18 жовтня
13 жовтня
10 жовтня
9 жовтня
4 жовтня
2 жовтня
24 вересня
20 вересня
17 вересня
6 вересня
22 серпня
21 серпня
16 серпня
6 серпня
31 липня
30 липня
23 липня
19 липня

Розсилка новин:

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Менський важкоатлет виборов перше місце у чемпіонаті «Спартака» в Запоріжжі

SVOBODA.FM

Найпопулярніше в розділі
VIP-блоги:

Тетяна РОМАНОВА

19.03.2018 21:41

громадська діячка, представниця ГО "Агенція міських ініціатив"

Скільки коштує уніформа для водіїв у Чернігові?

Преса

Газета «Світ-інфо» – про газову атаку, депутатів-кнопкодавів і паралелі історії

1.11.2018 9:11 SVOBODA.FM
Газета «Світ-інфо» – про газову атаку, депутатів-кнопкодавів і паралелі історії

Вийшов друком 138-й номер обласної газети «Світ-інфо», яку видає журналіст Петро Антоненко.

Чергове підвищення ціни на газ для населення – тема головної публікації цього норма. Люди біднішають, олігархи багатшають.

Скоро виповнюється 4 роки нинішньому парламенту, але тут і далі процвітає кнопкодавство, натомість десятки нардепів прогулюють засідання Ради.

Трансляція

Творчий вечір Петра Антоненка

30.10.2018 15:39 SVOBODA.FM
Творчий вечір Петра Антоненка

В Музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського триває творчий вечір Петра Антоненка.

Зокрема буде й презентація його книги «Стріла».

Нині пан Антоненко – редактор і видавець газети «Світ-інфо».

Преса

Газета «Світ-інфо» – про тарифи, екологію і невивчені уроки історії

18.10.2018 10:24 SVOBODA.FM
Газета «Світ-інфо» – про тарифи, екологію і невивчені уроки історії

Вийшов друком 137-й номер обласної газети «Світ-інфо», яку видає журналіст Петро Антоненко.

Затія з черговим подорожчанням проїзду в Чернігові. Що засвідчили вибухи на військовому складі в Ічні? Чи будуть покарані ті, хто вирізує ліс, глушить електровудками рибу? Хто платить не обліковану зарплату в конвертах? Ці та інші публікації – про проблеми сьогодення.

RedTram
Загрузка...
Электронная почта №1 в Украине.
Погода для Чернигова и всей Украины.
Любовный гороскоп | автоновости
Последние новости Чернигова