Останнє оновлення: 12:25 неділя, 29 березня
Історія
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Про Седнів – на поштових конвертах
Про Седнів – на поштових конвертах

Про Седнів – на поштових конвертах

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України за підтримки районної організації краєзнавців продовжує реалізацію проекту виготовлення поштових конвертів і листівок, присвячених відомим землякам та культурно-історичним пам’яткам, розташованим у населених пунктах нашого Поліського краю.

До дня проведення Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Седнівська осінь-2016» виготовлено п’ять поштових конвертів із зображенням Гриця Золотюсенького, Федора Лизогуба й відомих пам’яток — Георгіївської та Воскресенської церков і кам’яниці Лизогубів, а також поштівки, на яких зображено погруддя Федора Лизогуба, встановлене в Седневі 2012 року, світлина Георгіївської церкви, зроблена у 20-их роках ХХ століття, сучасний вигляд храму та малюнок Т.Г.Шевченка, на якому зображено седнівську кам’яницю. Також у рамках проекту Укрпошти «Власна марка» виготовлено ексклюзивну марку з гербом селищної ради. У день проведення свята в місцевому поштовому відділенні відбулося погашення марок на зазначених конвертах і листівках.

Ми також хочемо долучитися до підтримки нашої славетної Георгіївської церкви. Випущені конверти мають позначку «Благодійний внесок на відновлення культурно-історичних пам’яток Седнева». Настоятелю Георгіївського храму, отцю Тимону, передані для реалізації віддруковані примірники поштових конвертів і листівок.

Отже, придбавши на згадку про Седнів конверти з малюнками місцевих пам’яток, зробленими відомим археологом й істориком-реконструктором Олександром Терещенком, ви долучитесь до шляхетної справи меценатства, адже отримані кошти підуть на реставрацію та збереження в належному козацької церкви Седнева.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чернігівська фабрика запустила у виробництво захисні костюми, бахіли, нарукавники і маски

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор