Останнє оновлення: 17:05 четвер, 24 вересня
Кордон
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Акваторії прикордонних річок патрулюватимуть спільно з білорусами

Акваторії прикордонних річок патрулюватимуть спільно з білорусами

Саме до такого висновку прийшли експерти, обговоривши питання організації охорони спільної ділянки державного кордону з Білоруссю в межах Чернігівської області.

Під час зустрічі експертних груп Державної прикордонної служби України та Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь, яка відбулася у Чернігові, була досягнута принципова домовленість про запровадження спільного патрулювання акваторії прикордонних річок Дніпро та Сож.

На першому етапі патрулювання буде запроваджено у вигляді експерименту.

Нагальність вирішення питання піднятого під час цієї зустрічі підтверджує той факт, що останніми роками прикордонні річки Дніпро та у меншій мірі Сож стали улюбленим місцем відпочинку не тільки жителів міста Славутича, а і Чернігова, Києва. Багато хто з відпочивальників має у своєму розпорядженні сучасні плавзасоби, які мобільно доставляються у будь-яку місцевість. При цьому, на відміну від місцевих жителів, про необхідність реєстрації плавзасобів відпочивальники воліють просто не знати, що часто призводить до непорозумінь з прикордонними нарядами, які контролюють дотримання правил прикордонного режиму у прикордонній смузі та контрольованих прикордонних районах.

20 липня відбулася робоча зустріч між представниками Чернігівського прикордонного загону та Гомельської прикордонної групи на якій було відпрацьовано вже сам механізм спільного патрулювання прикордонних річок. Наявність сучасних плавзасобів у сторін та узгодженість дій дасть можливість покращити рівень охорони державного кордону, а «шукачам гострих відчуттів» додасть неприємні спогади про спілкування з правоохоронцями.

Тож експеримент розпочинається 2 серпня цього року і його тривалість буде залежати від тривалості навігаційного сезону 2010 року.

Будьте уважні на прикордонних річках!

Начальник прес-служби
Чернігівського прикордонного загону
підполковник О. ДУДКО
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО