Останнє оновлення: 15:18 четвер, 6 серпня
Браконьєри / Риба
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Прикордонники на захисті водних ресурсів Чернігівщини
Прикордонники на захисті водних ресурсів Чернігівщини

Прикордонники на захисті водних ресурсів Чернігівщини

З 10 квітня заборонено промислове і любительське рибальство та пересування будь-яких плавзасобів, крім суден уповноважених органів, на період нересту риб, але наших «горе-рибалок» ніякими заборонами не налякаєш.

Заборона введена згідно з наказом Державного комітету рибного господарства України «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних управлінню в 2010 році».

Протягом цього періоду військовослужбовці Чернігівського прикордонного загону притягнули 65 громадян до адміністративної відповідальності за різними частинами статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Серед порушників як жителі нашої області, так і сусідньої – Сумської. Майже половина порушників «відзначилася» на водоймах Новгород-Сіверського району. Інші були виявлені на Дніпрі.

У 43 порушників вилучено більше 120 метрів сіток та 3 «павука». Крім того вилучено більше 800 рибин. Інші порушили заборону виходу на воду на плавзасобах.

По всім випадкам виявлених порушень складені документи передані на розгляд до відповідних органів охорони живих і водних ресурсів.

Підполковник Олександр Дудко,
начальник прес-служби
Чернігівського прикордонного загону

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор