Останнє оновлення: 19:14 п'ятниця, 6 грудня
Змагання
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / В Оперативному командуванні «Північ» визначили кращий танковий взвод
В Оперативному командуванні «Північ» визначили кращий танковий взвод

В Оперативному командуванні «Північ» визначили кращий танковий взвод

Конкурс на кращий танковий взвод оперативного командування «Північ» стартував 10 липня на базі 1-ї окремої танкової бригади, що поблизу селища Гончарівське на Чернігівщині.

Про це повідомляє ОК «Північ».

Відкрив захід заступник командувача військ оперативного командування "Північ" з бойової підготовки полковник Сергій Літвінов.

Він зазначив, що метою заходу є не тільки підвищення зацікавленості особового складу у поглибленні свого професійного рівня, а у виробленні твердих практичних навичок в оволодінні озброєнням і військовою технікою та організацією бою з урахуванням стандартів НАТО.

Участь у змаганнях брали три кращі танкові взводи від 30 ОМБР, 72 ОМБР та 1 ОТБР.

Конкурс проводився за предметами: вогнева, тактична, фізична підготовка та водіння і передбачав випробування у номінаціях: спортивна, професійна, злагодження дій підрозділу. Зокрема у спортивній номінації військовослужбовці демонстрували витривалість в бігу та майстерність у веденні влучного вогню з автомата по нерухомій цілі з різних положень. Професійна ж передбачала навченість та майстерність у діях при озброєнні та військовій техніці, влучне ведення вогню по різних цілях у стислий термін. Уміння та навички управляти підрозділом та вогнем в ході ведення наступального бою оцінювалися журі в номінації "Злагодження підрозділу".

Протягом чотирьох днів на загальновійськовому полігоні військовослужбовці вправно показували навички зі стрільби з місця по цілях, що з’являються, зі зміною вогневої позиції зі штатної стрілецької зброї, демонстрували швидкісну стрільбу з пістолета з різних положень, результативно відпрацювали снайперську стрільбу з танків та водіння бойових машин на точність – учасники долали перешкоди з максимально можливою швидкістю та точністю водіння. Серйозним випробуванням для танкістів стали завдання "Дії танкового взводу в наступі" та "Танкова карусель", результати яких і вирішили долю команд та їх місця на п'єдесталі.

Підсумки конкурсу підбили 13 липня. За кількістю набраних балів кращим став танковий взвод 30-ї окремої механізованої бригади. Друге місце посіли танкісти з 1-ї отбр. Відповідно третю сходинку зайняли військовослужбовці з 72-ї бригади. Крім того, за старанність та самовіддачу в індивідуальних номінаціях грамоти отримали окремі військовослужбовці.

Привітав команди та вручив грамоти і кубки заступник командувача військ оперативного командування "Північ" з бойової підготовки полковник Сергій Літвінов. Він зазначив, що конкурс проходив прозоро і команда-переможець по праву зайняла почесне перше місце. Разом із тим танкісти інших взводів також показали гідні результати, старанно та цілеспрямовано прагли перемоги. Полковник Літвінов, а також члени журі побажали гідно представити оперативне командування на наступному етапі.

Подальшим випробуванням для взводу-переможця стане участь в аналогічному конкурсі на рівні Сухопутних військ Збройних Сил України.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  До Дня Збройних сил України представили книги із серії «Історії українських воїнів»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор