Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Загроза
Ви знаходитесь: Політика / Україна / РФ спішно будує військові бази: Клінци, Брянська область
РФ спішно будує військові бази: Клінци, Брянська область

РФ спішно будує військові бази: Клінци, Брянська область

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm продовжує моніторинг суміжних з Україною районів Російської Федерації. Виявлено підвищену активність – будівництво і облаштування нової військової інфраструктури безпосередньо біля України одразу в кількох районах.

Тож спільнота в циклі публікацій розкриває інформацію про нові військові об’єкти, які можуть стати плацдармом у разі ескалації агресивних дій з боку РФ.

Зараз мова – про бази, які будують у місті Клінци (Брянська область, РФ). Військові об’єкти, які оперативно будують, розташовані, приблизно, на однаковій відстані (біля 45 км) від кордону з Чернігівською областю (Україна) і кордону РФ з Республікою Білорусь у зоні з підвищеним рівнем радіації внаслідок аварії на ЧАЕС.

Регіональні ЗМІ Брянської області повідомляли про будівництво двох нових військових об’єктів неподалік кордону з Україною.

Так, у місцевій газеті м. Клінци «Ваша справа» (рос. «Ваше дело») за 14 квітня 2016 р. під «гучним» заголовком «Рішення прийнято» говориться, що 25 березня відбулися публічні слухання щодо затвердження проектів планування військових об’єктів у місті. Відомо, що один із них буде розташований на вулиці Парковій, у районі стадіону «Труд», а другий у Займищі, по провулку Калініна, орієнтовно, за житловою забудовою.

Рішення про будівництво приймали під час візиту представників міністерства оборони РФ у лютому 2016 року. Метою візиту була домовленість про відкриття на території другого за величиною міста Брянської області двох військових об’єктів. Ще тоді місцеві форуми почали обговорювати можливе відновлення занедбаних об’єктів – переданих у 2012 році муніципалітету Клінців трьох військових містечок в/ч 10876.

Повідомляють, що з 1 квітня почалась підготовка території для будівництва казарм, службового житла та іншої інфраструктури: спорткомплексів з басейнами, крамниць і под. У вересні 2016 р. очікується прибуття військових.

На цьому тлі у місцевих «пабліках» військовослужбовці 28-ї мотострілецької бригади з Єкатеринбурга (в/ч 61423, місце постійної дислокації – Єкатеринбург, Центральний військовий округ) уже цікавляться станом занедбаної військової частини і перспективами оренди житла в Клинцях.

З 5З-х коментарів під постами зрозуміло, що перші ешелони з Єкатеринбурга повинні прийти вже в середині травня 2016 року. Мабуть, проводити літо 28-й бригаді доведеться вже в польових умовах, у наметах, поки не поставлять модульний табір типу АПЛ-500. Такі МО РФ використовує, щоб швидко звести об’єкт. Такі модулі ми вже бачимо на території аеродрому міста Валуйки Білгородської області РФ, де зараз розквартирована 23-тя мотострілецька бригада із Самари.

Як і у Валуйках, у Клинцях майбутні військові частини будуть недалеко від залізничної станції і досить близько від кордону з Україною. Очевидно, новий підрозділ у Брянській області також стане частиною 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу Росії, яка формується.

Отже, ми бачимо, що Росія спішно організовує наступальну лінію вздовж кордону України, перекидаючи боєздатні підрозділи з глибини країни і поступово розквартировуючи їх не тільки в польових таборах ростовського угруповання сил вторгнення, але і в інших районах, які межують з Чернігівською та Харківською областями України.

Зазначимо, що 28-а мотострілецька бригада з Єкатеринбурга не раз фігурувала в матеріалах волонтерської спільноти InformNapalm, кадрові військовослужбовці цієї військової частини вже отримали бойовий досвід як у бойових діях на Донбасі, так і в Сирії.

Матеріал підготувала Victory Krm
волонтер міжнародної спільноти InformNapalm


Збільшити

Табір у Валуйках, Білгородська область

Коментарі (2)

сергей | 2016-06-14 21:22

Какая наступательная линия? Скорее оборонительная. Части в Брянской обл. в г. Клинцах были всегда, и куда больше и мощнее чем теперешняя горстка. Россия конечно не подарок, но так беспардонно врать и нагнетать истерию-это ж сколько травы нужно было курнуть Viktory/

7777 | 2016-04-25 16:39

ничего рсрашного,у нас в том направлении уже построена неприступная линия ЯЦЕНГЕЙМА!!!! При строительстве было вырыто и передано на сбережение Сене много доляров и шекелей.Кто-ж теперь его захватит!? А главное - КТО ЗА ВСЕ ОТВЕТИТ???? - народ.,жизнями,здоровьем,нищитой,будущим своих детей.... Фронт Змін - каснулся наших внуков и правнуков,
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM