Останнє оновлення: 16:54 понеділок, 27 березня
Загроза
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Росія розробляє нові плани нападу і дестабілізації в Україні
Росія розробляє нові плани нападу і дестабілізації в Україні

Росія розробляє нові плани нападу і дестабілізації в Україні

У Росії розробляють нові плани нападу і дестабілізації в Україні, а допомогти в цьому мають прийоми, вже відпрацбовані у нацистській Німеччині.

Навесні цього року на зустрічі з представниками спецслужб РФ одним відомим помічником президента країни-агресора була поставлена задача активізувати заходи з дестабілізації ситуації на Харківщині та Сумщині.

За результатами цієї зустрічі для участі в таких заходах планується задіяти представників приватної військової компанії «Вагнер» (на фото - Дмітрій Уткін, який її очолює).

Члени цієї організації після проходження відповідної підготовки і формування груп з конкретним розподілом бойових завдань, в складі близько 500 осіб вже частково передислоковані в місто Грайворон Бєлгородської області РФ.

Відповідно до одного з планів агресора, з надходженням команди бойові групи цих найманців, одягнених у військову форму ЗС України та державної прикордонної служби України, повинні будуть перейти кордон і почати захоплення прикордонних районів.

У разі успішних дій бойових груп, по ходу їх просування в глиб території України, за ними будуть йти регулярні підрозділи РФ без знаків розрізнення і особистих документів, які також вже перекинуті зі свого місця постійної дислокації з міста Валуйки в Грайворон.

Одним з варіантів обґрунтування застосування своїх збройних сил на території України перед світовою спільнотою розглядається напад найманців «Вагнера», під виглядом військовослужбовців ЗС України, на співробітників прикордонної служби ФСБ РФ.

Другий, паралельний, напрямк дестабілізації ситуації в частині України, що межує з РФ, – використання зв'язків представників кримінального середовища України, які ховаються в РФ від кримінального переслідування українських правоохоронних органів.

Так, представники ФСБ РФ в кінці квітня 2017 роки вже поставили завдання декому Саркисяну Армену Нагапетовичу («Армен Горлівський») з дестабілізації ситуації в Харківському регіоні. Сприяння у здійсненні зазначених дій Саркисяну А.Н. здійснює зрадник Батьківщини т.зв. міністр внутрішніх справ «ДНР» Дикий Олексій Олександрович, з яким вони були знайомі ще до початку проведення «АТО».

Станом на кінець травня 2017-го зазначені особи будь-яких значимих дій на виконання поставлених завдань не виконали, у зв'язку з чим представники ФСБ РФ вже погрожують Саркисяну А.Н. видати його правоохоронним органам України.

На даний момент злодій Саркісян збирається активізувати свою протиправну діяльність проти України (масові заворушення, диверсії, збройний опір українським правоохоронним органам, проведення терактів) з використанням своїх зв'язків у кримінальних колах низки областей України, а також в поліції Харкова та інших міст.

За матеріалом спільноти
«Миротворець»
у Facebook
Клінци Мордор

Коментарі (3)

ну щож | 2017-06-16 08:46

цей пердливий недокарлик пуцін просто змушує українців виконувати його ж брєдові заяви про те щоб мочити в унітазі кожного москаля який тиняється в УКРАЇНІ-він просто наривається сам і підставляє всіх москаликів-як такий дебіл може управляти тіпа госудурством

Operator. | 2017-06-15 15:30

вадим
Ми-то зможемо комбайн, але толку з нього? "Джон Дір" удєлаєм?
І на ракети, і на комбайни - своя конструкторська школа і досвід багатьох десятиліть.

вадим | 2017-06-15 14:13

так ми самы фінансуємо РФ.купили в цьому році на 500млн дол вугілля,на 500млн дол добрив за 3роки ,500автобусів Пазів в 16році ,стоматологічних наконечників до бормашин,наче в нас заводів немає високотехнологічних.на наші мілярди вони виготовлять танки т-90.а просимо світ тиснути.самі прекратіть імпорт з РФ.тільки продавати туди.це як на 3мілярди комбайнів імп купили в 16р.а своя молодь без роботи.стидоба.ми ж косм ракети навіть вміємо.невже комбайн не зможемо.деградація інтелектуальна?всі за сало вчаться?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні