Останнє оновлення: 19:37 понеділок, 23 січня
Позиція*
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Про ключову роль України в регіональній безпеці, грань фолу Росії і третю світову - відео
 Про  ключову  роль України в регіональній безпеці, грань фолу Росії  і третю світову - відео

Про ключову роль України в регіональній безпеці, грань фолу Росії і третю світову - відео

Україна має відігравати ключову роль у регіональній системі безпеки, наполягає посол Маркіян Лубківський. Про це він заявив у коментарі телеканалу «112 Україна».

За його словами, сьогодні не достатньо обмінюватися виключно заявами на рівні МЗС, потрібні практичні кроки: обмін антитерористичними базами даних з європейськими та американськими партнерами.

«Потрібно дивитися на практичні кроки, які держава робить з цим найбільшим злом сучасності. Аби не залишити місця терористам там, де вони можуть почувати себе вільно», - наголосив Лубківський.

Водночас, дипломат відкинув припущення про загрозу третьої світової війни з боку Росії і підкреслив, що російський президент грає на межі фолу, намагаючись перетворити власне президентство на псевдоамериканську модель.

«Не вірю, у третю світову війну. Не треба лякати людей. З боку Росії спостерігається гра м‘язами, але все залежить від того, як увійде у своє президентство Дональд Трамп. Від цього безпосередньо залежить, як складеться світова шахівниця, і для України також!»,-підкреслив координатор руху «Справедливість».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!


Підписуйтеся на канали:
Архів прямих трансляцій на YouTube:
YouTube.com/holovatenko
Жива (або остання) трансляція: bambuser.com/svoboda.fm

Реклама на сайті "Високий Вал"
SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Творчі чернігівці читали вірші і їли веганську їжу - ФОТО

Дарина Кузьменко


RedTram
Загрузка...
Північний вектор