Останнє оновлення: 18:41 субота, 1 квітня
Позиція*
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Заступника міністра юстиції Пєтухова - в шию з пропозицією!
Заступника міністра юстиції Пєтухова -  в шию з пропозицією!

Заступника міністра юстиції Пєтухова - в шию з пропозицією!

Заява заступника міністра юстиції України Сергія Пєтухова про передачу нашій державі квоти на розселення мігрантів замість країн ЄС не лише свідчить про його повну некомпетентність та є шкідливою, бо сприймається як позиція високопосадовця, одного з керівників міністерства юстиції.

Своє обурення непрофесійністю пана Пєтухова виказав дипломат, координатор Руху “Справедливість” Маркіян Лубківський

Посол України вимагає від Міністерства юстиції негайно спростувати цю заяву і відкликати, а заступника міністра з питань євроінтеграції звільнити.

“Нагадаю, що між Україною і Європейським Союзом діє Угода про реадмісію, яка повною мірою регулює питання взаємного повернення осіб, які незаконно знаходяться на території одна одної, в т.ч. мігрантів. Пропозиція Пєтухова не має нічого спільного з питаннями безвізового режиму і звичайно ЄС навіть не розглядатиметься. Вона вносить безлад і свідчить про низький фаховий рівень офіційного представника України”, - зауважив Маркіян Лубківський

Додамо, що на своїй сторінці у Фейсбуці, заступник міністра написав, що Україна стала заручником міграційної кризи в ЄС: "Не секрет, що на ухвалення рішення по Україні (щодо надання безвізового режиму) багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Саме побоюючись негативної реакції виборців на мігрантів, європейські лідери не поспішають давати безвізовий режим Україні. А якщо це наша найбільша проблема, то саме вона може стати рішенням!"

Пєтухов запропонував Євросоюзу взяти на себе добровільно квоту на розселення мігрантів і виказав думку про те, що наша країна могла б повністю взяти на себе квоту, наприклад, Нідерландів, за додаткового фінансування.

Ця заява збурила багатьох і пересічних українців, і політиків. “Кругляк віддати, мігрантів прийняти, що ще?” – зазначив дипломат Маркіян Лубківський.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні