Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Агресія
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Українці проти «демократизації» Ірану бомбами. ВІДЕО
Українці проти «демократизації» Ірану бомбами. ВІДЕО

Українці проти «демократизації» Ірану бомбами. ВІДЕО

Всеукраїнський конгрес «Україна - Іран» висловлює підтримку боротьби іранського народу і його лідера Махмуда Ахмадінежада та засуджує наміри військової агресії щодо Ірану з боку Ізраїлю, США та їх союзників.

Про це йдеться у повідомленні на адресу «Високого Валу» від голови правління Конгресу «Україна - Іран».

Щиро висловлюємо підтримку боротьби іранського народу за Правду і Cправедливість. Захоплюємось мужністю Ірану, який попри санкції та блокування розвивається.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад – чи не єдиний керівник держави в сучасному світі, який заслуговує на повагу. Він справжній символ іранського народу.

ХасидЛідер Ірану виступає за справедливість у всьому світі, за те щоб кожна нація могла сама розпоряджатись своїм життям на свої землі, без втручання іноземних держав.

Ахмадінежад не раз заявляв, що усі народи мають право бути вільними і шанованими, та неодноразово висловлював свою підтримку народам, що шукають справедливості, гідності і свободи. Ахмадінежад щиро дбає за свій народ – його благополуччя і мораль. Іранський народ по праву може пишатись ним.

Але західні ЗМІ, в присутній їм манері намагаються викривити образ Махмуда Ахмадінежада - часто оббріхують його і перекручують слова.

Вороги ненавидять Ахмедінежада за його сміливість казати Правду – про те, що світовою економікою керують транснаціональні корпорації; про злочинну несправедливу світову систему; про тероризм, який організовується і фінансується Ізраїлем і США; про поневолення народів Світовим Банком і кредитною удавкою МВФ; про корумпованість лідерів європейських держав та їх служіння «золотому тільцю»; про моральну деградацію, яку несуть ліберальні ЗМІ.

Обама в Президент Ірану викрив також лицемірну сутність Кремля, який деякий час був партнером Ірану в сфері військово-промислового комплексу. В одному з виступів Ахмадінежад заявив, що Москва продала Іран західним країнам, що за антиамеринською риторикою Кремля приховується ворожа іранському народу сутність.

Людям у всьому світі варто задуматись над тим чому ж Ізраїль, США та їх сателіти так ненавидять Іран, що готові бомбардувати його.

А військова агресія має на меті лише одне – отримати доступ до колосальних нафтогазових родовищ та знищити єдину державу, яка відкрито виступає проти злочинної політики Заходу та може дати гідну відсіч агресорам. Саме це є головною метою політики США та її союзників в регіоні.

Це ми бачимо на прикладі Іраку, Лівії, Єгипту. Сучасні війни стали війнами за стратегічні ресурси. Щоб не допустити нової війни, треба зробити все можливе для зупинки агресора. Кожен голос за мир – це голос проти війни!

Бажаємо іранському народу та його лідеру Махмуду Ахмадінежаду мужності, стійкості в переконаннях, віри в Правду та неминучу перемогу добра над злом.

Коментарі (3)

Николай | 2011-12-07 20:52

"Про це йдеться у повідомленні на адресу «Високого Валу» від голови правління Конгресу «Україна - Іран»." - бугага! Тут еще кто-то писал про т.н. "громадські організації"? "Всеукраинский" конгресс из полутора одесситов!))) А дальнейшая ахинея вообще зашкаливает тупостью:"Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад – чи не єдиний керівник держави в сучасному світі, який заслуговує на повагу."))) Да будет известно "редактору новин": президент Ирана НЕ ЯВЛЯЕТСЯ ни главой государства, ни даже высшим официальным лицом в государстве! "Лидером" в Иране называется совсем другой человек.

Анатолій | 2011-12-07 10:51

A007
Маразматичні українські націоналісти не визнають право іранського народу жити своїм життям, зі своїм президентом, за своїми моральними цінностями. Зате українські націоналісти наполегливо лижуть дупу Європи і США, думаючи, що вони там комусь потрібні.

A007 | 2011-12-07 10:38

Взагалі Ізраїль якщо і планує, то точнковий удар по ядерних обєктах, як він це вже зробив. Маразматичні Іранські фанатики не визнають державу Ізраіль, відносини з якою до ісламської революції були добрі. Ізраїльскій уряд послідовно захищає інтереси своїх громадян, слід цьому повчитися.
Розміщення таких заяв виглядає дещо дивним, здаєть в 30 роках в Німеченні пришли до влади ті хто "мав сміливість" говорити про "світову змову"
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM