Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Колоніальні війни
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Світові «демократизатори» переключилися на Іран?
Світові «демократизатори» переключилися на Іран?

Світові «демократизатори» переключилися на Іран?

США, Великобританія і Канада заявили про введення нових санкцій проти Ірану у зв'язку, начебто, з його ядерною програмою. Санкції спрямовані проти енергетичної та нафтохімічної галузей Ірану.

Президент США Барак Обама в своїй письмовій заяві зазначив, що Іран обрав шлях міжнародної ізоляції і що Сполучені Штати та їх союзники продовжать чинити тиск на Іран з метою примусити його відмовитися від ядерної програм.

Раніше уряд Великобританії прийняв рішення перервати всі зв'язки між британським фінансовим сектором та іранськими банками, включаючи Центральний банк Ірану. Того ж дня міністр закордонних справ Канади заявив, що Канада заблокує всі фінансові операції з іранськими банками.

Посилення санкцій послідувало за публікацією доповіді Міжнародного агентства з атомної енергії, в якому вперше містяться прямі побоювання щодо того, що Іран може працювати над створенням ядерної зброї.

Раніше «світова спільнота» шукала зброю масового ураження в Іраку. Долі цієї країни не позаздриш. Хто знає, чи не стане Іран наступною мішенню для «експорту демократії» після Афганістану, Югославії, Іраку, Лівії… Чи не чекає Президента Ірану Махмуда Ахмадінежада доля полковника Каддафі?

Нещодавно іранським спецслужбам вдалося заарештувати кількох агентів центрального розвідувального управління США.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM