Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Церква
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Відбувся пастирський візит чернігівського священика до Лівії. ФОТОрепортаж
Відбувся пастирський візит чернігівського священика до Лівії. ФОТОрепортаж

Відбувся пастирський візит чернігівського священика до Лівії. ФОТОрепортаж

Протягом всього січня, з Благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, в храмі св.ап. Андрія Первозванного, на території посольства України в Лівії, відбувалися Богослужіння.

У День Соборності України служилась Божественна Літургія і молебень за Україну. На Богослужінні молилися посли: України, Росії, Білорусі та Румунії, інші дипломати і члени їх сімей.

У Свято Богоявлення, Хрещення Господнього, Православні Християни, що працюють у Лівії, за стародавнім Православним звичаєм здійснили триразове занурення у води «Йордану» - Середземного моря ...

Більше - у фоторепортажі:

Коментарі (14)

Косточка | 2011-02-03 13:11

С возвращением)))
  а злые языки побойтесь ведь Бог все видит!!!!

православний | 2011-02-03 12:20

Та хай сидить серед арабів та англікан (суціль канонические), а то знову приїде Дубіля розводить, як лоха, на бабки

Петро | 2011-02-02 14:24

Молодец Захарий!

Политолог | 2011-02-01 13:43

Вене мешает,в городе Язычество и Саентологов продвигать.

Наблюдатель | 2011-02-01 13:41

Да,видимо комуто сидит этот поп - как костка в горле.Мешает кому-то - не на шутку.

Правосланий | 2011-02-01 13:37

А Вы себе будите по тихонькую царювати,манипулировать Церковью и языческим идолам поклонятся.

Православний | 2011-02-01 13:22

Господи, забери о.Захарію до Лівії на постійно, нехай проповідує християнство в ісламській державі.
Адже так хочеться, щоб у Чернігові було спокійно, бо постійно де Захарія - там інтриги, злість та інше - миру немає.
О.Захарія - їдь до Лівії.

Украинец | 2011-02-01 13:19

Филаретовцы в Ливии - насмешили)))))

Православый | 2011-02-01 13:08

василь
Вам везде мерещатся парафии " Киевского Патриархата".Хватит уже людям головы дурить

василь | 2011-02-01 12:54

А що в Лівії проблем нема, що туди Захарію послали -- так будуть! І ще -- там, при посольстві, була парафія Київського патріархату -- виходить, регіонали поміняли на свою, московську!

Наталия | 2011-02-01 12:35

Очеь рада за о.Захария.Очень достойный священник,раз митрополит его туда отправил)))

Василий | 2011-02-01 12:34

Правславная Церковь не покидает своих чад нигде и никогда.Господь милостив.

Николай | 2011-02-01 12:30

пан-отче даже с "еретиками-схихматиками-раскольниками"-англиканами пообщался и их "языческое капище" посетил... некошерно, тьфу ты, неканонично, как-то...