Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Нелегальна міграція
Ви знаходитесь: Політика / Україна / За місяць Європа почне «експорт» нелегалів в Україну
За місяць Європа почне «експорт» нелегалів в Україну

За місяць Європа почне «експорт» нелегалів в Україну

Організація Об’єднаних Націй 2006 року зарахувала Україну до п’ятірки країн із найбільшою кількістю мігрантів. Тоді в Україні перебували 6,947 млн. нелегалів.

З 15 січня 2010 року Україна зобов’язана приймати нелегалів із Євросоюзу, якщо вони потрапили туди через нашу країну. Експерти нарахували: по 150-200 тис. щороку.

Договір про реадмісію Верховна Рада України ратифікувала 15 січня 2008 року. Очікували в обмін на це отримати угоду про спрощення візового режиму з країнами ЄС.

Для пересічних громадян ситуація з візами не покращилася. Навпаки – ще однією "новацією" стало запровадження збору біометричних даних.

Натомість українські чиновники з дипломатичними паспортами тепер їздять до країн Європейського Союзу без оформлення візи.

В Україні діють два «відстійники»  - пункти тимчасового утримання нелегалів: у селах Розсудові Ріпкинського району Чернігівської області та в Журавичах Ківерцівського району Волинської області.

У цих селах можуть розміститися не більше ніж 375 осіб.

Організація Об’єднаних Націй 2006 року зарахувала Україну до п’ятірки країн із найбільшою кількістю мігрантів. Тоді в Україні перебували 6,947 млн. нелегалів.

Коментарі (2)

Tolik | 2009-12-15 20:55

Якісь проблеми? 100% наших проблем ми створили самі. Це саме через Україну ці нелегали потрапили до Євросоюзу. Білорусь їх не пропускає, бо в сусідній державі сильний прикордонний контроль. Хіба можна через Прибалтику потрапити, в чому я дуже сильно сумніваюсь, або через Молдову, що може бути, бо там теж бардак як і в Україні. Ну то тепер Європа нам повертає наше. На що ображатися? Ображатися немає чого на Європу. Ображатися слід на себе, і безліч разів на себе! Бо за дурною головою і ногам боляче! Це нашого ж народу народна мудрість:) І це вже наші проблеми, як ми це будемо "розхльобувати". Чи будемо їх відправляти далі на схід, чи будемо використовувати в себу у якості дешевої робочої сили.
    
Тільки друге мабуть не вийде. От це дуже цікавий феномен. От за роки незалежності кількість українців скоротилась із 52 млн. до 46 млн. і за прогнозами ще скоротиться. От за роки незалежності від абортів загинуло 32 млн. (за офіційною статистикою) або 48 млн. чоловік за неофіційними даними. Ну головне не точність, а те що цифри ж страшні і сумні. Активно чиновниками ведеться розмови про підвищення пенсійного віку, бо мовляв робити нікому. АЛЕ ЧОМУ Ж ТОДІ ДО СИХ ПІР У ЦЕНТРАХ ЗАЙНЯТОСТІ ПОВНО БЕЗРОБІТНИХ? Чому так складно навіть молодій людині з вищою освітою чи навіть після аспірантури знайти роботу? Оце або я дурний, або хтось свідомо проводить геноцид українського народу.

Капіталіст | 2009-12-15 15:00

Чернігівську область необхідно оголосити одним глобальним пунктом тимчасового утримання нелегалів, чим підтвердити виняткову дружелюбність та відкритість місцевого населення. За сприяння ООН, європейці швидко та щедро засиплють євриків до чиєїсь кишені і вуаля - відстійник готовий! А досвідом по використанню нелегалів та обліку мігрантів щедро й безоплатно поділяться діючі нині відстійники. Навіть 50 тисяч щороку - це вирішення проблем з меліорацією земель вручну, впорядкування торфородовищ тощо. Думаю, середньої руки фермер теж не відмовиться від сотні-другої.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM