Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
Нелегальна міграція / Акція
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Марш проти нелегальної міграції відбувся у Чернігові. ФОТО
Марш проти нелегальної міграції відбувся у Чернігові. ФОТО

Марш проти нелегальної міграції відбувся у Чернігові. ФОТО

У Чернігові 28 листопада обласна організація ВО «Свобода» провела марш у рамках Всеукраїнської акції проти нелегальної міграції – «Врятуймо націю – зупинимо нелегальну міграцію».

Велелюдна акція розпочалася молебнем за померлими під час Голодомору біля козацького храму св. вмц. Катерини, а завершилися біля стін обласної ради. Чернігівці вийшли на центральні вулиці міста, щоб підтримати вимоги «Свободи»:

1. Скасування Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI (116-17) від 15.01.2008).

2. Ухвалення нового Закону про громадянство та перекриття каналів нелегальної міграції.

3. Посилення охорони східного кордону України, перекриття усіх каналів потрапляння нелегалів на територію України.

– З 1 січня, згідно угоди про реадмісію, – заявив голова чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Андрій Міщенко, – до України з країн ЄС, направлять 250 тисяч нелегалів. Це при тому, що народжуваність в Україні складає 300 тисяч чоловік щороку. Тобто на одного українця буде з’являтися один «кольоровий».

Це повторення новітнього геноциду – витіснення українців зі своєї Богом даної землі. У 33 році українців винищували голодом, нині нелегалами. Ми повинні зупинити це!

Нелегальні мігранти несуть нам екзотичні хвороби, чужу культуру, безробіття. Сьогодні ми закладаємо міну уповільненої дій, яка призвести до непередбачуваних наслідків.

- Як людина, що вивчала це питання, я побував у відстійнику для нелегальних мігрантів, – розповів присутнім Олександр Ясенчук, довірена особа кандидата у Президенти Олега Тягнибока у ТВО № 213 – у селі Розсудів Ріпкинського району, на місці колишнього військового містечка. - Нелегали, перебуваючи там, грають у теніс, шахи, нормально харчуються, живуть у санаторних умовах. Чи мають такі умови українські діти, що перебувають у сиротинцях, українські студенти у гуртожитках?

Наші бабусі та дідусі, що доживають свій вік у довколишніх селах, отримують нещасну пенсію у 500-600 гривень. Ці кошти дорівнюють одно чи дводенному перебуванню нелегала у «відстійнику». Це ж все - за нас кошт! Здається сучасна, неукраїнська влада таким способом дискримінує українців, ділячи людей на 1-й та 2-й сорти.

Чи багато місцевих рад погодилися приймати нелегалів на своїх землях!? Більше того, обласні ради в західній Україні, приймають рішення про посилення боротьби з цим явищем. Ми звертаємося до керівництва обласної ради, підтримати своїх колег, і відмовитися приймати нелегальних мігрантів.

Коментарі (11)

автоном | 2009-11-30 13:09

автоном=))))
Ну і скільки кому заплатили? тупорилий провокатор, що підписується не своїм іменем.
Автономи, до твого відома, йшли в колоні зі Свободою.

автоном=)))) | 2009-11-30 11:55

продажна політиканська акція.

911 | 2009-11-30 08:52

майже всі коменти писали совки і близорукі постсовки. а ці хлопці - просто молодці що не бояться висловити свою думку публічно. і аби не західняки то київ иі був таким же тюркським стійлом як москва. тягнибок - реальна альтернатива діючому ладу в україні і реальна опозиція, без якої розвиток неможливий.молодці!

Алексей_ | 2009-11-29 23:11

Белая сотня за озером гуляет,
И хочет разгуляться индейская душа.
Давайте их поймаем и скальпы поснимаем,
И пусть у этих гадов помёрзнет голова!

Випадковий читач | 2009-11-29 21:28

Відповідь Феодосію Волинському. Не маю стосунку до тих людей, до яких ви звертаєтеся, однак маю відмінне від вашого розуміння цієї складної проблеми...........
 1. "Хлопцям", до яких ви звертаєтеся, не під силу вернути додому українців, адже ці "хлопці" такі ж громадяни, як і ви, тобто не належать до владних структур.............
2. Ви пишете: " А подивіться на бідного азіата, який приїхав, робить брудну роботу, живе лише на одному рисі, та тягне до себе всю сімю, друзів, родичів щоби вижили. Ви зовсім не на те фокусуєтесь, та витрачаєте сили. Краще обєднатися , та будувати країну і для себе, дітей, нащадків, і для інших, хто хоче жити з нами та також будувати нашу рідну Україну . А якого вони кольру не важливо. Для всіх сонце світить і паде дощ." ......................................
Відповідаю. Перш, ніж звертатися до співгромадян із подібними закликами, відважтеся на наступний експеримент. Подаруйте 90 відсотків вашої житлової площі закордонним мусульманам, буддистам, індусам, сикхам, представникам африканських племен тощо. Якщо через 50 років після початку експерименту ви або ваші нащадки будете задоволені зробленим, тоді будете радити зробити так само українцям.............
3.Ви пишете: "Краще обєднатися , та будувати країну і для себе, дітей, нащадків, і для інших, хто хоче жити з нами та також будувати нашу рідну Україну . А якого вони кольру не важливо. Для всіх сонце світить і паде дощ." Відповідь. Хто такі нелегали? Чужинці, які, порушивши закон, пробралися в чужу для них країну. Інакше кажучи, колоністи, які колонізують нову для них територію. Іспанці, які припливли на кораблях у Новий Світ, не допомагали тамтешнім людям будувати їхні країни - вони тих людей винищували. Те ж робили англосаксонці. І вцілілі рештки корінних жителів жили потім у резерваціях. Ви того ж бажаєте собі і вашим нащадкам?

моя думка | 2009-11-29 21:16

Це не націоналісти. Це гламурні псевдонаціоналісти. Це молодші брати комуністів, які визнають як метод боротьби лише насильство. У них кінчилися ідеї. Наступний крок - відрізувати голову бабусі, яка пам'ятає Леніна. Відрізувати язики тим, хто говорить російською. А ось як зробити так, щоб бабусі від хорошого життя забули про Леніна, як зробити так, щоб говорити українською було модно і прикольно, на це вони нездатні. Залякати, образити, принизити, шантажувати. Прекрасні методи для знищення будь-якої національної ідеї.

моя думка | 2009-11-29 20:08

Це не націоналісти. Це гламурні псевдонаціоналісти. Це молодші брати комуністів, які визнають як метод боротьби лише насильство. У них кінчилися ідеї. Наступний крок - відрізати голову бабусі, яка пам'ятає Леніна. Відрізувати язики тим, хто говорить російською. а ось як зробити так, щоб бабусі від хорошого життя забули про Леніна, як зробити так, щоб говорити українською було модно і прикольно, на це вони нездатні. Залякати, образити, принизити, шантажувати. Прекрасні методи для знищення будь-якої національної ідеї.

рен | 2009-11-29 19:53

да без этих даунов тягнибоковцев такое шоу не получилось

фу! | 2009-11-29 19:35

Гнусное какое мероприятие, где все свалено в одну кучу. А почему не озвучили количество украинцев нелегалов в других странах? Начали бы с себя. А то сотни тысяч работают нелегально по всей Евразии, и во многих странах даже получают вид на жительство.

Феодосій Волинський | 2009-11-29 18:50

 Е!!! Хлопці. А чому ж ви не повертаєте назад в рідну домівку, ту велетенську купу українців, які працюють У Європі? Звичайно- люди шукають кращого життя та можливості заробити на шматок хліба для своєї сімї, от і їдуть. А ви знаєте, що лише українці за кордоном продають для своїх братів по нещастю роботу? А подивіться на бідного азіата, який приїхав, робить брудну роботу, живе лише на одному рисі, та тягне до себе всю сімю, друзів, родичів щоби вижили. Ви зовсім не на те фокусуєтесь, та витрачаєте сили. Краще обєднатися , та будувати країну і для себе, дітей, нащадків, і для інших, хто хоче жити з нами та також будувати нашу рідну Україну . А якого вони кольру не важливо. Для всіх сонце світить і паде дощ.

Киевлянинъ | 2009-11-29 18:37

Самая опасная миграция - это перезд галицийского быдла в столицу. Завоняли Киев, геволюционєры сраные!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM