Останнє оновлення: 16:05 понеділок, 19 квітня
Злочинці-іноземці / Бюджет
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чернігівська «Свобода» вимагає закрити відстійник для нелегальних мігрантів
Чернігівська «Свобода» вимагає закрити відстійник для нелегальних мігрантів

Чернігівська «Свобода» вимагає закрити відстійник для нелегальних мігрантів

1 грудня голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Андрій Міщенко передав заяву з вимогою посилити боротьбу з нелегальною міграцією та закрити «відстійник» для нелегальних мігрантів у с. Розсудів Ріпкинського району голові Чернігівської обласної ради Наталії Романовій та голові Чернігівської міської ради Олександру Соколову.

Аналогічну заяву було передано керівництву Ріпкинського району довіреною особою кандидата у президенти України по ТВО № 209 Олександром Шевченком.

Голові Чернігівської обласної ради
Наталії Андріївні Романовій

Голові Чернігівської міської ради
Олександру Володимировичу Соколову

Голови Чернігівської обласної організації ВО «Свободи»
Міщенка Андрія Миколайовича

Заява Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

За останні роки з України у пошуках роботи виїхали сім мільйонів працездатних українців. Натомість, на територію України в’їхали мільйони мігрантів з країн Африки, Азії та Кавказу.

Ми перестаємо бути господарями своєї землі. Нелегальні мігранти привозять нам хвороби, наркотики, безробіття та перетворюють вулиці українських міст на осередки злочинності і розгулу етнічної мафії. На місці колишніх військових містечок, зокрема у селі Розсудів Ріпкинського району, будують гуртожитки для нелегалів – завтра їх заселятимуть у наші оселі.

Ця тема не є новою і для Чернігова. Відсутність своєчасної реакції на проблему призведе до непередбачуваних наслідків у місті, адже ринки Чернігівщини завжди притягували вихідців зі Сходу, які вже зараз почувають себе у нас господарями.

Згідно з Угодою між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом № 116-VI (116-17) від 15.01.2008), з 1 січня 2010 року Україна зобов'язалась приймати у себе всіх нелегальних мігрантів, які потрапили до ЄС через український кордон. Наша держава змушена утримувати їх у себе, або відправляти додому коштом українських платників податків, а це, щонайменше, тисяча доларів за особу.

За підрахунками експертів, наступного року в Україні отабориться щонайменше 150 тисяч нелегалів з Центральної Азії та Африки. Більшість цих мігрантів потрапляють в Україну транзитом з Росії, Білорусі чи кавказьких держав, однак, повернути їх туди Україна не зможе, адже ці країни не підписували з ЄС угоди про реадмісію. Більше того, Україна зобов'язалась приймати чужих нелегалів, не уклавши водночас потрібних угод про реадмісію з тими країнами, з яких ідуть найбільші потоки мігрантів.

Ми будемо змушені годувати чужих нелегалів, не маючи навіть правових підстав відправити їх на батьківщину. Незважаючи на те, що Україна перебуває в катастрофічному економічному стані і має голодну армію, вона буде змушена витрачати сотні мільйонів доларів на утримання та депортацію нелегалів.

З огляду на це, Чернігівська обласна організація ВО "Свобода" звертається до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України з вимогою негайно вжити наступних заходів для відвернення катастрофи, яка вже загрожує Україні:

1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом № 116-VI (116-17 ) від 15.01.2008).

2. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, котрі народились в Україні, або є етнічними українцями, які повернулись з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.

3. Посилити охорону східного кордону України, перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України".

4. Заборонити будівництво «відстійників» для нелегальних мігрантів на території Чернігівської області, припинити функціонування «відстійника» у с. Розсудів Ріпкинського району. Надалі припинити прийом нових нелегальних мігрантів на територію Чернігівської області.

Голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»
Андрій Міщенко

Коментарі (4)

Рейсмус | 2009-12-02 19:39

Предлагаю Уважаемому иное начало заявления:"Пока мы крутили дули дедушкам и бабушкам коммунистам .......

Алекс | 2009-12-02 14:53

До речі в США є незалежні (умовно) помічники прикордонників - рейнджери. Не вигідно нашій державі незалежні помічники. Адже не все так просто на кордоні і всі це знають.

Tolik | 2009-12-02 11:02

Мої пропозиції такі:
1. Слід посилити охорону державного кордону України. Розхлябаність у прикордонних військах та частково на митниці - ОСНОВНА причина проникнення в Україну нелегальних мігрантів. Вартий наслідування приклад Білорусі, де влада сама собі поставила завдання: не пропускати в Євросоюз жодного нелегального мігранта. Пізніше, коли зайшла мова про програму "Східного партнерства", Білорусь поставила на переговорах це як свій козир:) Красиво? Красиво!
    
2. Тих нелегалів, які все ж проникли в Україну, слід повертати на батьківщину, можливо спершу доведеться потримати їх у "відстійниках", щоб ті ж самі екзотичні хвороби не розповсюджували і т.д. І тут не важливо, в яку суму це обійдеться. За розхлябаність прикордонників хтось мусить платити. Так що, негативом є зовсім не наявність "відстійника" в Розсудові, а мета його функціонування. Він повинен функціонувати, але не в якості санаторію для мігрантів, а в якості місця тимчасової ізоляції і утримання перед поверненням на батьківщину.
    
3. Громадянство слід надавати не лише етнічним українцям, а й громадянам іноземного походження. А що ж робити, якщо українець захоче одружитись з білорускою чи грузинкою і т.п.? Просто перш ніж видати паспорт громадянина України слід усім (і етнічним українцям, і громадянам іноземного походження) здати екзамени на знання законодавства нашої держави, державної мови та історії і культури українського народу.
    
А іще скажу вам, боротись треба найперше не з наслідком, а з причиною. Яка причина того, що до нас їдуть мігранти? Бо наше населення інтенсивно вимирає та емігрує за кордон. А вакуум чимось же має заповнюватись. За роки незалежності Україна втратила 6 млн. українців. За роки незалежності в Україні зроблено 32 млн. абортів за офіційною статистикою (за неофіційними даними - 48 млн.). Тобто наші дівчата спільно з нашими лікарями вирізали одну Україну! Подивіться цікавий сюжетик ТСН: http://tsn.ua/ukrayina/5-misyachnii-plid-vizhiv-pislya-abortu.html
От якби "Свобода" боролась із абортами, боролась за створення нових робочих місць і підвищення соціальних стандартів, оце була б вірна справа! А так похвалити їх не можу.

росич | 2009-12-02 09:48

14/88. Підтримую. щоправда Р***ій плювать на все звисока.
її завдання - відкрити урочисто відстійник і відмити бабки.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM