Останнє оновлення: 14:37 субота, 25 травня
І словом, і ділом
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Радикальна партія взяла під контроль будівництво гімназії в Прилуках
Радикальна партія взяла під контроль будівництво гімназії в Прилуках

Радикальна партія взяла під контроль будівництво гімназії в Прилуках

Понад шість років прилуцькі школярі очікують на завершення будівництва другого корпусу гімназії №1 імені Георгія Вороного. Та лише цього року уперше з’явилася реальна можливість здійснитись їх мрії.

Від початку кошторисна вартість будівництва становила 32 мільйони гривень. Після перерахунку в 2015 році вона склала 44 мільйони, а вже в серпні 2017 – 57 мільйонів.

Виконуючи власні обіцянки, державі вдалося б зекономити близько 25 мільйонів гривень, але вона чомусь зволікала.

Розуміючи, що діти Прилук узагалі можуть залишитися без навчального закладу, Радикальна партія Олега Ляшка почала бити на сполох. Завдяки наполегливості депутатів від РПЛ у держбюджеті передбачили 20 мільйонів гривень для завершення будівництва. До міського бюджету Прилук у вересні вже надійшло більш семи мільйонів, після реалізації яких очікується надходження решти 13 мільйонів.

За дорученням Олега Ляшка хід будівництва другого корпусу гімназії №1 інспектує голова Чернігівської територіальної організації РПЛ Олег Авер’янов. Підрядна організація та чотири субпідрядники працюють без вихідних. Саме завдяки цьому за вересень-жовтень основних робіт виконали на п’ять мільйонів гривень.

Дмитро Колесник, директор приватного підприємства «Стимул», яке є генеральним підрядником будівництва, розповів, що наразі завершуються роботи зі зведення переходу, що з’єднуватиме новий корпус із існуючим. Поруч проводиться будівництво індивідуальної трансформаторної підстанції, вже прокладено теплотрасу для автономної котельні, яка буде обігрівати головне приміщення та басейн. Будівництво останнього довелося довго відстоювати, адже обласні чиновники вимагали змінити проект й перетворити гідротехнічну споруду в навчальні приміщення.

Щоденно на будівельному майданчику трудяться більше п’ятдесяти працівників. Усі роботи ведуться злагоджено. Залучено кілька одиниць техніки. Лише за місяць підрядники виконали електромонтажні роботи на трьох поверхах нового корпусу гімназії. Зараз встановлюють проводку в підвальних приміщеннях. У вкритій дахом частині будівлі встановлюються вікна. Також виконавці робіт утеплюють фасад. Паралельно ведуться внутрішні роботи.

Освоєння коштів особисто контролює Олег Авер’янов, адже чим швидше вестиметься будівництво, тим скоріше місто додатково отримає близько 13 мільйонів гривень на його продовження. Цілком вірогідно, що вже на початку нового навчального року юні гімназисти навчатимуться в кабінетах сучасної школи.

«Я борюся за те, щоб влада вкладала гроші в освітні заклади. За нашою молоддю – майбутнє країни. Зроблю все, щоб наші діти мали змогу й бажання навчатися в Україні, а не виїжджали за кордон у пошуках кращого життя», – наголосив Олег Ляшко.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про Чернігів під німецькою окупацією у «Вечері на Свободі» з Дмитром Сілічем

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор