Останнє оновлення: 20:39 неділя, 18 листопада
*Імідж
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Роботу – українцям!
Роботу – українцям!

Роботу – українцям!

Комітет з питань економічної політики ВР підтримав законопроект радикалів «Купуй українське, плати українцям!».

Документ, авторами якого є народні депутати Олег Ляшко та Віктор Галасюк, спрямований на підтримку національного виробника. Суть його полягає в обов'язковому врахуванні місцевої складової при державних закупівлях.

Внаслідок цього українські, а не закордонні компанії отримуватимуть держзамовлення, і саме українці матимуть роботу та гідну зарплату, наголошують представники Радикальної партії.

«Airbus» уклав історичну угоду на 50 мільярдів доларів про виготовлення 400 літаків. Я хочу, щоб і наші підприємства «Антонов», «Мотор Січ», Харківський тракторний завод, Львівський автобусний завод укладали такі історичні угоди. Натомість у нас київська влада майже за 2 мільярди бюджетних коштів купила польські трамваї, бо львівська фірма програла польській у тендері з різницею у тисячу гривень! І якби ж то польські трамваї були, а то російські з Уралу через Польщу постачатимуть в Україну!», - обурився Ляшко на засіданні комітету.

Народний депутат підкреслив, що чимало товарів Україна здатна виробляти сама а, купуючи їх за кордоном, вона дарує іншим країнам робочі місця, інвестиції та податки.

«Звісно, не так просто буде протистояти лобістам закордонних компаній, коли справа дійде до ухвалення документу в сесійній залі. Навіть представник міністерства економічного розвитку висловився проти нашого закону, бо вони там звикли торгувати «родіной» та національними інтересами. А ми закликаємо торгувати українською продукцією! Ми хочемо створювати робочі місця для українців, а не для іноземців. Змусимо владу поважати національного виробника!», - наголосив лідер РПЛ.

Співавтор документу Віктор Галасюк додав, що завдяки ініціативам радикалів національні виробники отримають нові ринки збуту, а держбюджет – десятки мільярдів гривень.

«Представник Міністерства економіки виступив проти нашого законопроекту. Така позиція уряду мене шокувала. Бо революційна стратегія, яку ми пропонуємо, вигідна країні, а також відповідає всім міжнародним домовленостям України в рамках СОТ, Асоціації з ЄС та іншим. Проблема, думаю, в тому, що деякі представники влади працюють не в інтересах країни, а у власних інтересах. Але ми заженемо за Можай тих, хто витупає проти підтримки українських виробників!», - підкреслив Галасюк.

Олег Авер’янов:
Успіх української економіки можливий лише за підтримки вітчизняного товаровиробника Чи займе Україна гідне місце серед сім’ї європейський країн, залежить винятково від розвитку власної промисловості. Сьогодні вже ні в кого не викликає сумнівів, що лише вітчизняний виробник – головна рушійна сила в розбудові економічно потужної й самодостатньої держави, пріоритетом якої має стати заможна й вільна людина. Лише виробництво, що базується на висококваліфікованому кадровому потенціалі й сучасному високотехнологічному виробництві, як це сьогодні є на заводі «Пожмашина» в Ладані, здатне забезпечити потреби держави у якісній і значно дешевшій від зарубіжних аналогів спеціальній техніці. «На сьогоднішній день, - зазначає голова Чернігівської територіальної організації РПЛ Олег Авер’янов, на прикладі Ладанської компанії Пожмашина - на підприємстві «Пожмашина», яке є флагманом у виробництві пожежної техніки, працює більше 850 працівників, які отримують гідну заробітну плату. При цьому «Пожмашина» є основним платником податків не тільки для селища Ладан та Прилуцького району, але й для всієї Чернігівської області. Нині підприємство веде активний пошук кваліфікованих працівників та готове на гідних умовах оплачувати їх роботу». Законопроект «Купуй українське, плати українцям» від Радикальної партії Олега Ляшка, на думку керівника депутатської фракції РПЛ в Чернігівській обласній раді Олега Авер’янова, спрямований, перш за все, на підтримку національного товаровиробника. Він дає вітчизняним підприємствам перспективу на майбутнє. Без державної підтримки таких унікальних виробництв, як «Пожмашина» в с.Ладан Прилуцького району, сподіватися на економічне диво в умовах воюючої держави просто не доводиться. На тверде переконання депутата облради, влада просто зобов’язана скористатися інструментарієм, запропонованим радикалами! Адже успіх укрїнської економіки можливий лише за умови підтримки вітчизняного товаровиробника

Коментарі (3)

добряк | 2017-11-30 17:53

Можливо все правильно, але чи незнаєте ви хто власник заводу? І чому Ляшко так хвилюється саме за цей завод на території Чернігівської області? А статейка то замовлена... //// --- гамерику відкрили - читайте рубрику. чи пояснили для зовсім нерозумних-----////

бояришник | 2017-11-30 17:38

Для начала хай Ляхко на запорожець пересяде.
____________________
Ім'я провайдера: ОАО "Ростелеком"
Сайт провайдера: http://www.rt.ru/
Номер AS провайдера: 28719
Місцезнаходження: Росія, Білоярський
IP: 37.79.171.233

свiтле | 2017-11-29 16:56

 ТРАМВАЙИ ПОЛЯКiв набагато комфортнi чим ЛЬВiвcкн. А ЛЯШКО ХОЧЕ пересадити нас на подводу й запрягти корiв !!!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Їдеш «КамАЗом» – будь готовий вискакувати й кликати рятувальників

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор