Останнє оновлення: 20:39 неділя, 18 листопада
*Імідж
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Олег Авер’янов здійснив робочу поїздку в Прилуцький та Бобровицький райони
Олег Авер’янов здійснив робочу поїздку в Прилуцький та Бобровицький райони

Олег Авер’янов здійснив робочу поїздку в Прилуцький та Бобровицький райони

Депутат обласної ради Олег Авер’янов, голова Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка, 20 жовтня у ході робочої поїздки півднем Чернігівщини відвідав Прилуцький та Бобровицький райони.

Голова фракції РПЛ зустрівся з жителями п’ятьох населених пунктів, обговоривши з людьми загальнодержавні та місцеві проблеми.

Такі поїздки Олег Авер’янов уже давно зробив неодмінною складовою свого графіка. Депутат переконаний: тільки завдяки живому спілкуванню можна зрозуміти, що ж насправді хвилює народ.

Люди довіряють Радикальній партії та її обласному керівнику, тож сміливо звертаються до Олега Авер’янова з актуальними питаннями. Слід відзначити, що депутат обрав досить вдалий час для обговорення проблем у громадах. Наразі формується бюджет Чернігівської області на 2018 рік, і для Олега Авер’янова дуже важливо врахувати всі побажання земляків.

На Прилуччині головний «радикал» області зустрівся з жителями села Товкачівка в місцевому Будинку культури, а в селищі Мала Дівиця відвідав Будинок народних традицій, дошкільний навчальний заклад «Ромашка» і амбулаторію сімейної медицини. Найбільш тривалою виявилася розмова в амбулаторії, де Олег Авер’янов обговорив із персоналом щойно прийняту медичну реформу. Радикальна партія на чолі з Олегом Ляшком вважає, що реформа стане першим кроком до реального покращення якості та доступності медичних послуг, тому й голосувала за відповідний закон. Слід підкреслити, що за вимогою «радикалів» у законі передбачено заборону на закриття лікарняних закладів і скорочення лікарів.

Проблеми освітянської галузі з депутатом обласної ради обговорили в трьох навчальних закладах Бобровицького району – Старобасанській школі-інтернаті та дошкільних навчальних закладах «Сонечко» (м. Бобровиця) і «Лісова казка» (с. Кобижча). Олег Авер’янов цікавився, як проходить навчально-виховний процес, які труднощі виникають у педагогів і вихователів та чим можуть допомогти депутати РПЛ в обласній раді, щоб робота закладів була менш проблемною та більш плідною.

Для всіх закладів, де побував Олег Авер’янов 20 жовтня, він передав подарунки зі свого депутатського фонду.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Їдеш «КамАЗом» – будь готовий вискакувати й кликати рятувальників

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор