Останнє оновлення: 17:03 четвер, 21 червня
Позиція*
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Радикали – за включення захисників інтересів людей з інвалідністю до виконавчих органів влади
Радикали – за включення захисників інтересів людей з інвалідністю до виконавчих органів влади

Радикали – за включення захисників інтересів людей з інвалідністю до виконавчих органів влади

Сьогодні в приміщенні Чернігівської обласної ради відбувся регіональний круглий стіл «Політичний діалог – крок у майбутнє».

Учасники обговорили можливість залучення представників організацій, які захищають інтереси людей із інвалідністю, до складу органів виконавчої влади.

Про це повідомляє наш кореспондент з місця події.

У заході взяли участь представники громадських організацій Чернігівщини та Київщини, які опікуються проблемами людей із інвалідністю. Серед організаторів круглого столу - Чернігівська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка та ГО “Громадська взаємодія інвалідів”.

За словами голови Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Олега Авер’янова, команда РПЛ та її лідер завжди тримають у центрі уваги співпрацю з людьми із інвалідністю. Ба більше, РПЛ виборює їхнє невід’ємне право брати участь в ухваленні рішень, важливих для громади і держави загалом.

«Сьогоднішня подія – важливий крок у налагодженні співпраці між депутатами, управлінцями та людьми з особливими потребами. Одним із рішень, яке ми сьогодні ухвалили, є пропозиція включити представників організацій, які опікуються проблемами людей із особливими потребами, до складу виконкомів обласних і місцевих рад. Так вони зможуть впливати на прийняття цими радами рішень, важливих для людей із інвалідністю», – сказав голова Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Олег Авер’янов.

«Цей захід – перша ластівка у тому, щоб змінити ставлення суспільства до людей із інвалідністю. Суспільство має усвідомити, що інваліди - це ті люди, яким важко жити, а не ті, кому треба ввесь час “допомагати” - так, щоб їм жилось іще важче», – акцентувавголова ГО “Громадська взаємодія інвалідів” Юрій Федун.

Нагадаємо, минулого року Радикальна партія розробила законопроект №4998, який стосується захисту конституційних прав та забезпечення життєвих потреб пенсіонерів та людей із інвалідіністю.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Кран завалився в котлован на Київській

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор