Останнє оновлення: 11:00 четвер, 30 листопада
Зрада
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Депутати дозволили забудову поблизу Ялівщини
Депутати дозволили забудову поблизу Ялівщини

Депутати дозволили забудову поблизу Ялівщини

Депутати Чернігівської міськради сьогодні, 1 грудня, під час продовження засідання 13 сесії ухвалили дозвіл на забудову території колишнього ПМК-59, що поблизу Ялівщини.

Дозвіл на будівництво багатоквартирних житлових будинків отримало ТОВ «Житлобудсервіс», яке очолює Григорій Пузан.

Цей пункт був одним з багатьох в земельних питаннях.

Питання номер 24, де й був цей пункт, депутати ухвалили за основу.

Під час обговорення декілька комісій запропонували зняти його з порядку денного. Цю пропозицію поставили на голосування, однак вона не набрала достатньої кількості голосів – лише 17.

Тобто, фактично, питання забудови Ялівщини залишили у порядку денному.

Під час голосування за проект рішення у цілому депутати дали 22 голоси – мінімально необхідну більшість.

Після ухвалення рішення міський голова Владислав Атрошенко оголосив технічну перерву, під час якої радився із юридичним відділом та секретарем Віктором Бистровим, який не погоджувався із ухваленим рішенням.

На його думку, якщо депутати не проголосували під час обговорення за пункт про забудову біля Ялівщини, то і не включили його у кінцевий проект.

Після 10-хвилинного обговорення міський голова Владислав Атрошенко заявив: на його думку, треба уникати подвійного тлумачення регламенту, а тому, за його логікою, якщо голосування за виключення цього пункту з порядку денного не набрало необхідної кількості голосів, це означає те, що його залишили для розгляду. Тобто, він визнав, що депутати таки дали дозвіл на забудову поблизу Ялівщини.

Віктор Бистров не погодився з Атрошенком і, посилаючись на норми регламенту, сказав, що такими голосуваннями депутати відкривають скриньку Пандори.

Зазначимо, що громадські активісти виступали категорично проти земельних голосувань поблизу Ялівщини, доки не визначені межі РЛП.

Єдиний з депутатів, хто виступив за надання дозволу на будівництво – депутат від «Батьківщини» Іван Бакшун.

Він сказав, що люди його буквально благали прибрати «бомжатник» на території колишнього ПМК-59.

Зазначимо, що саме з представниками «Батьківщини» та головою Оппоблоку в області Анатолієм Мірошниченком тривалий час пов'язують інтерес довкола забудови цієї ділянки.

Коментарі (1)

Аналітик | 2016-12-05 16:01

Рёішення міськради є нечинним, так як за нього проголосували тільки 21 депутат міськради з 44 діючих та міський голова. немає більшості голосів - 23
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  RUFKA представить cінгл "Сильна" 1-го грудня

SVOBODA.FM