Останнє оновлення: 20:07 середа, 8 липня
Тарифи
Ви знаходитесь: IT / Україна / Ахметовський «Укртелеком» обіцяє дешеві дзвінки на мобільні номери
Ахметовський «Укртелеком» обіцяє дешеві дзвінки на мобільні номери

Ахметовський «Укртелеком» обіцяє дешеві дзвінки на мобільні номери

ПАТ «Укртелеком», найбільший оператор телекомунікаційного ринку України, повідомляє про зміни в тарифному плані «Домашній Безлімітний» для абонентів фіксованої телефонії (фізичних осіб).

У повідомленні компанії сказано, що «Укртелеком» ВЧЕТВЕРО знижує вартість дзвінків на мобільні. Компанія встановлює мінімальну вартість дзвінків на номери мобільних операторів на рівні 0,29 грн/хв.

До пакета, щомісячна плата за який становить 60 грн., входить необмежений обсяг місцевих розмов, 1000 хвилин міжміських телефонних дзвінків, 500 хвилин спілкування з абонентами SIP-телефонії, а також 2 години розмов з абонентами мереж мобільного зв'язку України.

Щодо тарифів на розмови понад нетарифікований час, то тут відбулися найбільш радикальні зміни. Так, для абонентів, що обслуговуються в тарифному плані «Домашній Безлімітний», з 10 березня 2016 року вартість 1 хвилини дзвінка на номери мобільних операторів становить усього 29 копійок (з ПДВ). А це у чотири рази менше за попередню вартість.

«Це майже у два рази дешевше середньої вартості дзвінків між абонентами мобільних операторів. Фактично ми надаємо абонентам цю послугу за собівартістю, адже ставка інтерконекту (плата операторів за взаємоз’єднання мереж) без податків становить 23 копійки за хвилину. Таким чином, фіксований телефон фактично стає універсальним засобом спілкування між абонентами будь-яких операторів», – зазначив Денис Захаренко, директор з розвитку масового сегмента ПАТ «Укртелеком».

Рішення ПАТ «Укртелеком», частка ринку голосових послуг якого становить близько 11%, відповідає міжнародним і державним телекомунікаційним трендам зі зниження тарифів на дзвінки іншим операторам.

Нагадаємо, що рішенням НКРЗІ з 01.10.2015 р. ставку інтерконекту було зменшено до рівня 23 копійки за хвилину (без ПДВ). Раніше вона становила 36 копійок за хвилину (без ПДВ).

 

Довідка

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.
Сьогодні компанія обслуговує майже 6,5 мільйонів активних абонентських ліній фіксованої телефонії, широкосмуговий безлімітний інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.
4 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» стало частиною Групи СКМ.
Компанія СКМ – професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійній, електроенергетичній і фінансовій, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, виробництві мінеральної сировини, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор