Останнє оновлення: 20:11 п'ятниця, 27 листопада
Монополія
Ви знаходитесь: IT / Регіон / Інтернет, напевно, буде! Хоча стовпи надто дорогі
Інтернет, напевно, буде! Хоча стовпи надто дорогі

Інтернет, напевно, буде! Хоча стовпи надто дорогі

Провайдери в Чернігові не виявляють палкого бажання (або й зовсім його не мають) підтримувати загальноукраїнську акцію шляхом відключення інтернету своїм же абонентам.

Таким чином провайдери мають намір звернути увагу на проблему – свавілля обленерго на благодатному ґрунті їхнього монопольного становища.

Як ми вже повідомляли, обленерго необгрунтовано завищують вартість використання опор (стовпів) для установки на них телекомунікаційного обладнання. А це необхідно для впровадження в Україні технології 3G і 4G. Звісно ж, здирництво з інтернет-провайдерів відіб’ється на вартості послуг для її споживачів.

Відключення доступу до мережі Інтернет анонсувалося на 3, 11-12 і 20 лютого.

Що ж собі думають щодо цього провайдери в Чернігові?

У службі підтримки кабельного оператора «Основа» (ще раз: кабельного) відповіли, що якихось відключень не планують і офіційних повідомлень про це (наприклад, на власному сайті) не робили. «Можливо, було обговорення на форумі», – зазначив співробітник служби підтримки.

Менеджер з «Окей-інтернет» відповів, що «уточнив у керівництва», проте й керівництво поки що не вирішило, як буде діяти. А також додав, що винуватці цього «свята», тобто обленерго, інтернет отримують від «Укртелекому», котрий відключати їм інтернет не буде, тож і на таку акцію в обленерго, мовляв, чхати хотіли.

Співчуваючим виявився хіба що провайдер «Неоком». Його технічний директор Дмитро пояснив: ніякого графіка відключення ще немає, та й саме рішення щодо відключення на годину може бути прийняте по результатах протестів у столиці, біля будівлі Верховної Ради, які триватимуть у середу, 3 лютого, з 13:30.

Що ж до мобільних операторів, то в «Київстарі» (майже цитуючи) збираються виконувати свої зобов’язання перед абонентами.

В тому ж дусі відповіла й прес-секретар Vodafone Україна (МТС): відключати абонентів було б неправильно, тож зобов’язання перед клієнтами оператор буде вконувати. А переговори з партнерами слід вести цивілізовано.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині продовжують воювати з нелегальними АЗС

SVOBODA.FM