Останнє оновлення: 17:12 п'ятниця, 25 травня
Пасажирські перевезення
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / За чернігівський транспорт візьметься ТОВ «Дозор Україна»
За чернігівський транспорт візьметься ТОВ «Дозор Україна»

За чернігівський транспорт візьметься ТОВ «Дозор Україна»

Управління транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради у п’ятницю, 11 березня, провело конкурс з визначення суб'єкта господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом пасажирського транспорту в м. Чернігові.

Одноголосним рішенням конкурсна комісія визначила переможцем ТОВ «Дозор Україна» з м. Житомир.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

ТОВ «Дозор Україна» працює у галузі систем супутникового моніторингу міського пасажирського транспорту. Компанія є розробником програмного забезпечення «DozoR».

При встановленні GPS-трекерів DozoR кожен перевізник, а також організатор перевезень – Чернігівська міська рада отримує повний доступ до програмного комплексу DozoR, а мешканці міста – до мобільного додатку DozoR City та його веб-версії http://city.dozor.tech

Програма дає інструменти для достовірної аналітики та оцінки ефективності маршрутизації міського транспорту. Є можливість за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення транспорту, будувати звіт по пробігу, мотогодинам, про перевищення швидкості, час зупинок і стоянок, робочий час водія.

Система створює автоматичні звіти по невиконанню рейсів і графіків руху, дає можливість порівняти планову та фактичну роботу як кожної одиниці міського транспорту, так і окремих перевізників.

Компанія обіцяє, що зручний і безкоштовний мобільний додаток DozoR City дозволяє кожному городянину в онлайн-режимі через смартфон відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття кожного транспортного засобу на всіх зупинках міста.

Окрім того, ТОВ «Дозор Україна» взяла на себе інвестиційні зобов’язання для покращення транспортної інфраструктури міста. Так, у Чернігові незабаром з’явиться п’ять «розумних» зупинок, які матимуть наступні функції:

  • - табло-прогнозування часу фактичного прибуття транспорту на дану зупинку;
  • - безкоштовний для очікуючих пасажирів доступ до Інтернет через Wi-Fi;
  • - камеру відеоспостереження;
  • - USB-порти підзарядки мобільних пристроїв;
  • - мапу транспортних маршрутів міста;
  • - сучасний естетичний та ергономічний дизайн.

«Ми дякуємо за довіру представникам Чернігівської міської ради, перевізникам та транспортним експертам, які високо оцінили наш досвід під час засідання конкурсного комітету. Ми також раді розвивати інфраструктуру наших міст-партнерів, що неодмінно високо цінується мешканцями міст», – коментує Директор з розвитку ТОВ «Дозор Україна» Владислав Пучич.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Вечеря на Свободі» про досі невідомого видатного земляка Михайла Зінченка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор