Останнє оновлення: 15:24 вівторок, 7 липня
Ціни
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Чому свиня в Україні коштує, як у США, а то й дорожче?
Чому свиня в Україні коштує, як у США, а то й дорожче?

Чому свиня в Україні коштує, як у США, а то й дорожче?

Яйця по 15 грн за десяток з міста Орландо ми вже на SVOBODA.FM попоїли (віртуально, звісно). Порівняли їх з яйцями [від] українських виробників, обгажені курками, за ціною близько 25 грн за десяток і то це якщо найдешевші попадуться.

Давайте ще «спробуємо» американської, «буржуйської» свинини. Тим більше що Песах вже не за горами, а за тиждень.

Фото зроблені у місті Буффало, США.

Фактично виходить, що ціни на тіло свині у США або такі ж, як на базарі в Чернігові, або навіть менші.

Відповідно виникає запитання, дуже незручне для наших урядовців, які у минулому завідували базаром.

Воно таке: витрати на виробництво у США в частині зарплат незрівнянно вищі, витрати на податки, напевно ж, невідворотні, електрика дорожча, вивалити відходи аби куди навряд чи вийде... і таке інше. То чому ж в Україні з убогими та сірими зарплатами, продажем в антисанітарних базарних павільйонах та іншим бардаком такий же продукт не різницься нижчою ціною, а й навіть навпаки – вищою?

Так, я чудово знаю про менші витрати на одиницю продукції в разі масового виробництва порівняно з дрібносерійним чи тим більше домашнім одиночним. Тоді запитання прозвучить так: навіщо нам такі урядовці, котрі замість створення умов для виробництва патякають про те, що українці забагато їдять?

* * *

Невеличкий вступ у термінологію для далеких від англійської.

«Pork» – це і є свинина.

«Fresh» – свіжість (на чому наголошують деякі цінники).

«Bone» – то кістка (подекуди вказана її наявність всередині).

«Boneless» – значить без кісток.

«Pound», а ціна вказана саме за нього – це фунт, який складає 453 грами. Тобто, щоб отримати ціну за традиційний для нас кілограм, слід її двічі помножити:
- спершу на 2,2, щоб отримати ціну за кілограм,
- потім на поточний курс долара США, скажімо, 26,50 грн.

Відео в магазині в м. Орландо, США:

Смачного!

Коментарі (7)

Гость | 2018-03-31 17:12

Все написано верно, качественная еда дешевле, авто нормальные дешевле, зарплаты выше даже не на порядок, просто люди никак не могут понять как так может быть, на весь мир руководство заявляет что в Украине дешевые квалифицированые кадры и трудовые ресурсы а еда дороже. Ответ я думаю все сами знают.

о фреше | 2018-03-30 22:56

и кстати... за границей фреш - это фреш, а не как у нас. за нефреш там можно хорошо получить

Andrew | 2018-03-30 22:53

Согласен с автором. есть друг за границей, сам катался туда не раз. цены на еду меньше наших при намного больших зарплатах. а для всяких упоротых - верьте дальше. опубликуют ли комментарий???? так как многие мои комменты просто не соответствуют "политике партии"

Автор | 2018-03-28 18:55

О.Ш..
Це я підсовую таку свиню. І такі яйця.
А пан анонім часом не розкаже, в чім заковика, яка його зачепила?
Бо окрім "брехня" і класичного "вывсеврети" автор так нічого толком і не почув.
Ось конкретні ціни на візуально нормальний товар. Може вони мінімальні, може з розпродажу, свині напевно головані на стимуляторах, - все то може бути. Але ось товар, який в принципі можна вживати. Інакше там просто в суді роздягнуть.
Так, є там свинина і по 4, і по 5, а може й більше доларів. Цього ніхто не заперечує. Але! ДЕ і ЯКІ в Україхні мінімальні ціни на таку свинину? І скільки свинини може купити касир з магазину в США за годину своєї роботи, а скільки - касир у Чернігові?
Те саме - з яйцями по 68 центів за дюжину. Тобто 1,5 грн за штуку. В Чернігові в на полиці магазину мінімальна ціна - 2,39 грн. за дрібні обісрані яйця. Чи може є заперечення?
...
Підозрюю, що купа ображених просто інстинктивно стає в позу оборони. Бо, по-перше, це їхні стереотипи, уявлення, картину світу "шатає", а по-друге - людям не хочеться вірити, наскільки їх нахабно шиють в дурні, тож вони шукають виправдання вситуації.

О.Ш.. | 2018-03-28 10:49

не цікавився, яка з партій проплачує цю свідому брехню, але вона вже трохи втомлює на цьому сайті...власне кажучи, це ще добре, якщо партія хоча б проукраїнська - а це не робота 5-ї колони....
оЛЕГ гОЛОВАТЕНКО -гарний журналіст і патріот...але міг би відірватися від своїх справ не кілька хвилин і вияснити у своїх співробітників - хто ж їм підсовує цю свиню...

Дохтур | 2018-03-27 16:01

bujh
Товарищ пациент думает, что сами фото должны быть сегодняшние?
Или что завонявшееся мясо продают на витринах с надписью размашистыми буквами FRESH?

bujh | 2018-03-27 15:18

Прежде чем малевать страшилку,посмотрите на срок окончания пригодности данного продукта.В интернете сидят не выжившие из ума дети Куликового поля.Ваш треп о сумасшедших зарплатах и дешевых продуктах за бугром уже достал.Вы такие простые и недалекие,как КУСОК ХОЗЯЙСТВЕННОГО МЫЛА.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор