Останнє оновлення: 15:05 вівторок, 16 січня
Dogfight!
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці
Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці

Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці

Охоронці в магазинах настільки твердолобі, що їх не вчить навіть приклад їхніх розстріляних колег у київському супермаркеті «Караван».

В магазині «АТБ» на вул. Рокосовського в Чернігові охоронці, напевно, прагнули повторити долю «караванських», проте поки що за свій «героїзм» тільки отримали по пиці. Але не тій, яку їдять, а тій, яка нині в синцях.

Відео масової бійки оприлюднила спільнота «Типовий Чернігів».

Конфлікт починається (принаймні, як видно на відео) з того, що охоронець перешкоджає покупцеві вийти.
Мало того – хлопчик-охоронець чіпляється за нього руками… І «вигрібає».

Після цього покупець іде геть з магазину

Але ні, це не все, зовсім не все.

Хлопець-охоронець побіг за кривдником надвір.

Його колеги побігли надвір слідом. Напевно, на підмогу. Щоб лупцювати кривдника. Гуртом.

Вони навіть у приміщенні магазину для покупців юридично мало що значать і прав практично ніяких не мають. А тут вирішили перетворитися й зовсім на перехожих фізичних осіб.

І почався dogfight… Адже у покупця теж знайшлася група підтримки. Фізичної підтримки.

Ось, спостерігайте, може розберете на відео, хто там кому врешті-решт «наваляв»:

На ілюстрації: самий відомий в Україні охоронець магазину – Михайло Толстих на прізвисько Гіві. Йому вдалося повторити долю охоронців з "Каравану".

Щиро ваш,
у доброму гуморі завдяки цьому "шоу"
Іван КОВТУН

Коментарі (13)

Мда | 2018-01-02 17:32

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Автор"...а ви їх виправдовуєте"
Де? Конкретно де? Якими словами?
МдаНазва статті "Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці", а не "Охоронці намагалися зупинити крадія, а той почав бійку".
АвторАаа, поняв :) Тобто вся заковика - у ваших особистих враженнях і ракурсі сприйняття фактів.
Охоронцям слід не бігти надвір когось затримувати чи бити, а викликати відповідні органи.
Мда
АвторМав би.
Хоча на його місці я б мабуть теж віддав перевагу занесенню недовіри безпосередньо "в бубен", а не сюсюкався й кликав та чекав поліцаїв.
На його місці це після викрадення товару? Чи як? )

Автор | 2018-01-02 17:23

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Автор"...а ви їх виправдовуєте"
Де? Конкретно де? Якими словами?
МдаНазва статті "Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці", а не "Охоронці намагалися зупинити крадія, а той почав бійку".
АвторАаа, поняв :) Тобто вся заковика - у ваших особистих враженнях і ракурсі сприйняття фактів.
Охоронцям слід не бігти надвір когось затримувати чи бити, а викликати відповідні органи.
Мда
Мав би.
Хоча на його місці я б мабуть теж віддав перевагу занесенню недовіри безпосередньо "в бубен", а не сюсюкався й кликав та чекав поліцаїв.

Мда | 2018-01-02 17:00

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Автор"...а ви їх виправдовуєте"
Де? Конкретно де? Якими словами?
МдаНазва статті "Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці", а не "Охоронці намагалися зупинити крадія, а той почав бійку".
АвторАаа, поняв :) Тобто вся заковика - у ваших особистих враженнях і ракурсі сприйняття фактів.
Охоронцям слід не бігти надвір когось затримувати чи бити, а викликати відповідні органи.
"Охоронцям слід не бігти надвір когось затримувати чи бити, а викликати відповідні органи. " З цим повністю згоден, але виходить "покупець" теж мав викликати поліцію, якщо охоронець порушив його права, а не бити людину. Чи ви не згодні?

Автор | 2018-01-02 16:54

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Автор"...а ви їх виправдовуєте"
Де? Конкретно де? Якими словами?
МдаНазва статті "Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці", а не "Охоронці намагалися зупинити крадія, а той почав бійку".
АвторАаа, поняв :) Тобто вся заковика - у ваших особистих враженнях і ракурсі сприйняття фактів.
Охоронцям слід не бігти надвір когось затримувати чи бити, а викликати відповідні органи.
Мда
Напиши, на яких правових підставах охоронець:
1) хапає руками відвідувача,
2) біжить за ним надвір, кидаючи робоче місце.

Мда | 2018-01-02 16:51

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Автор"...а ви їх виправдовуєте"
Де? Конкретно де? Якими словами?
МдаНазва статті "Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці", а не "Охоронці намагалися зупинити крадія, а той почав бійку".
АвторАаа, поняв :) Тобто вся заковика - у ваших особистих враженнях і ракурсі сприйняття фактів.
Охоронцям слід не бігти надвір когось затримувати чи бити, а викликати відповідні органи.
Можливо заковирка в моїх враженнях і сприйняттях фактів. А можливо у всій статті їх не так багато. Він у тім, що сталася бійка, з викривленим фактом про її призвідника. А далі розмірковування та домисли людини, котра подивилася відео на ТЧ. Було б цікаво почути коментар охорони, коментар іншої сторони, а не статтю у вигляді допису у вк. Але, звичайно, автор має право писати як він хоче. "Охоронці в магазинах настільки твердолобі, що їх не вчить навіть приклад їхніх розстріляних колег у київському супермаркеті «Караван»." Це все одно, що: "Журналісти такі твердолобі, що їх не вчить навіть приклад їхніх вбитих колег з ВГТРК"

Автор | 2018-01-02 15:30

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Автор"...а ви їх виправдовуєте"
Де? Конкретно де? Якими словами?
МдаНазва статті "Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці", а не "Охоронці намагалися зупинити крадія, а той почав бійку".
Ааа, поняв :) Тобто вся заковика - у ваших особистих враженнях і ракурсі сприйняття фактів.
Охоронцям слід не бігти надвір когось затримувати чи бити, а викликати відповідні органи.

Мда | 2018-01-02 15:05

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Автор"...а ви їх виправдовуєте"
Де? Конкретно де? Якими словами?
Назва статті "Охоронці з магазину «АТБ» влаштували феєричну бійку на вулиці", а не "Охоронці намагалися зупинити крадія, а той почав бійку".

Автор | 2018-01-02 10:29

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
"...а ви їх виправдовуєте"
Де? Конкретно де? Якими словами?

Дмитрий | 2018-01-02 09:49

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
ЧитачЗараз ображені "охоронці" почнуть кричати, що той хлопець щось вкрав. А докази де? Чи вони думали, що кожен має за їх наказом принижуючись вивертати кармани?
То есть грабь воруй, если нет полиции рядом? Очень удобно.

Мда | 2018-01-01 21:00

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Читач
Andrey Titok додав 3 нові світлини.
29 грудня 2017 р. о 11:39 ·
Є надзвичайно висока вірогідність того, що відео з бійкою у чернігівському АТБ несвіже. https://www.youtube.com/watch?v=K36q6rC25Kc
Бійка дійсно мала місце, однак це було 29 листопада, перед матчем Десни та Динамо у Кубку України. "Герої" ж відео - вболівальники столичного клубу, які в той день винесли з АТБ 2 пляшки віскі та 10 шоколадок.
На першому фото - стопкадр з камер спостереження АТБ від 29 листопада, який надала патрульна поліція. На другому фото - стопкадр зі "свіжого" відео. Дійові особи надзвичайно схожі між собою, що на першому фото, що на другому. На цьому ж "свіжому" відео можна побачити й день тижня, коли воно було зроблене - середа. Десна з Динамо грали саме у середу, 29 листопада.
До речі, у той же день цих хлопців бачили на стадіоні. Чим завершилася ця історія - невідомо. https://www.facebook.com/andrey.titok/posts/1509736285784823?pnref=story

Читач | 2018-01-01 16:17

МдаЛюди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
Зараз ображені "охоронці" почнуть кричати, що той хлопець щось вкрав. А докази де? Чи вони думали, що кожен має за їх наказом принижуючись вивертати кармани?

вася | 2017-12-31 22:46

Куча дебилов.

Мда | 2017-12-31 12:26

Люди вкрали товар, побили охорону, а ви їх виправдовуєте. Дуже цікаве відношення до ситуації. Не дуже багато відмінностей між автором і людьми, котрі кричали: "бий ще", під час побиття дівчинки, здається Малоштан прізвище.
закрити