Останнє оновлення: 17:02 четвер, 6 травня
бібліотека
Ви знаходитесь: Культура / Література / Vkraina / Дитячу літературну школу планують створити в Чернігові
Дитячу літературну школу планують створити в Чернігові

Дитячу літературну школу планують створити в Чернігові

Вашій дитині від 7 до 15 років? Вона пише вірші, прозу або майстерно вигадує неймовірні оповідки? Тоді вам до нашої літературної школи, де талановиті діти опановуватимуть літературну майстерність під керівництвом відомих українських письменників.

 При бібліотеці ім. М. Коцюбинського може з’явитися дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко». Це стане можливим, якщо чернігівці підтримають проєкт на спільнокоштовій платформі «Big Idea» Проєкт є логічним продовженням літературної школи «Цвіт папороті», яка проходила в Чернігові влітку минулого року. Після завершення проєкту анонсувалося його продовження, зокрема, і у форматі дитячої літературної школи. І от настав час спільно здійснювати мрії талановитих дітей.
Якщо проєкт вдасться реалізувати, талановиті школярі (в тому числі й діти з особливими потребами) зможуть навчатися літературної майстерності у відомих українських письменників (Сергія Пантюка, Ганни Арсенич-Баран, Валентини Михайленко та ін.). Кращі твори учнів увійдуть до збірки, яку планується видати за результатами роботи школи. Також діти вчитимуться ілюструвати власні твори та опанують ази акторської майстерності та публічних виступів.
Тож запрошуємо підтримати проєкт усіх, хто бажає аби чернігівські дітлахи мали змогу розвивати свої таланти.
Навчання у школі буде безкоштовним, у той час як подібні заняття з літературної майстерності, які проходять на комерційній основі, зокрема, в Києві, коштують недешево.
Тож підтримавши проєкт фінансово, навіть невеликою сумою, ви даєте можливість обдарованим дітям Чернігова, в тому числі й з соціально незахищених верств, розвивати та реалізувати свої літературні таланти.
Підтримати проєкт можна за посиланням https://biggggidea.com/project/dityacha-literaturna-shkola-koshlatij-borushko/
Здійснимо дитячі мрії разом!
Довідка:
Борушко Кошлатий – чарівний коник, персонаж чернігівської билини XII ст., прототип відомого Горбоконика, який допомагає своєму господарю.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівщину відвідав держсекретар Міністерства культури та інформполітики Ярема Дуль

SVOBODA.FM