Останнє оновлення: 19:52 п'ятниця, 7 серпня
друк / Імідж*
Ви знаходитесь: Культура / Література / Vkraina / Сублімаційний друк - що потрібно, щоб почати бізнес та як його розвивати
Сублімаційний друк - що потрібно, щоб почати бізнес та як його розвивати

Сублімаційний друк - що потрібно, щоб почати бізнес та як його розвивати

Розповсюджена думка, що для відкриття власної справи треба мати багатих батьків, значні капіталовкладення, або принаймні відкрити значний кредит у банці.

 Але насправді все це тільки стереотипність мислення, так, сьогодні ми поговоримо про особливості сублімаційного друку - що це таке, чи можна з цього зробити бізнес, а головне що для цього потрібно, забігаючи наперед скажемо, що це сублімаційний принтер та допоміжні матеріали для нього.
Мабуть хоча б один раз у своєму житті ви оформлювали замовлення на друк на футболках на подарунок або розробляли унікальний дизайн чашки - все це можливо реалізувати завдяки сублімаційному друку. Для початку необхідно мати спеціалізований принтер, далі необхідно придбати сублімаційний папір та аналогічні чорнила - це майже все що вам необхідно для того, щоб почати друкувати. Обираєте зображення, що має бути на фінальному полотні, друкуєте його завдяки вищеназванним пристроям. На наступному етапі вам знадобиться термопрес, який і допоможе перенести зображення з паперу, безпосередньо на запропонований предмет. Термопрес створює високу температуру, при якому зображення переходить на будь-яку поверхню та проникає в структуру предмета. Найкращим же варіантом буде консультація зі спеціалістами з My Print, які можуть допомогти з вибором перших матеріалів.
Варто розуміти, що придбавши всі ці предмети - ви тільки розпочинаєте свою справу, на наступних етапах необхідно побудувати грамотну систему маркетингу, та запропонувати вигідні умови. Повністю розробити самостійно сайт може на перших етапах бути доволі дорогим задоволенням, саме тому, як альтернативу, можно безкоштовно створити офіційні сторінки в соціальних мережах. Важливо, щоб ви розмістили найбільш корисну інформацію про себе: хто ви та що пропонуєте, як вас можна знайти, куди вам можна зателефонувати та написати - це базова інформація, але багато хто забуває про неї, а це означає, що втрачаються потенційні клієнти.

 

Зробіть кілька цікавих та корисних принтів, наприклад роздрукуйте логотип та вашу контактну інформацію у вигляді великої візитки на пазлі, як це показано на відео

Так, ви зможете продемонструвати результати вашої роботи, та одночасно зробити собі невеличку рекламу, оскільки вам необхідно наповнити сторінки та зробити так зване портфоліо. Для цього також можна обрати нейтральні зображення, зверніться до сторінок ваших конкурентів і сусідніх містах - подивіться які нейтральні сувеніри користуються популярністю - це можуть бути: чашки з назвою міста та його символікою або з написами “любій матусі/татусю”.

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор