Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Культура
Ви знаходитесь: Культура / Література / Vkraina / У бібліотеці Короленка відбувся перегляд "Українського альфреско"
У бібліотеці Короленка відбувся перегляд Українського альфреско

У бібліотеці Короленка відбувся перегляд "Українського альфреско"

Напередодні Дня Конституції України 26 червня в Чернігівській бібліотеці імені Короленка відбувся перегляд музично-поетичної моновистави "Українське альфреско" за поезією Ліни Костенко. Її виконала провідна артистка та одна з фундаторів Чернігівського обласного Молодіжного театру - Юлії Матросової в рамках проекту "Театр у бібліотеці".

Особливу атмосферу покладених на музику віршів, тендітно й ніжно виконаних Юлією Матросовою, доповнював гітарний супровід нового актору театру Дмитра Грищенка.

Прозові уривки, втілені з неймовірною професійністю та артистизмом, захоплювали, затягували й переносили в атмосферу українського села, нагадували про події далекого, але не забутого, минулого. Поезія, яка розповідала про маленькі радості й трагедії українського народу, проходила крізь душу, підсилюючись емоційним та чуттєвим виконанням Юлії Матросової.
Працівники відділу документів із гуманітарних наук підготували змістовну книжкову виставку, присвячену Основному Закону України – "Конституція UA: від гетьмана до президента" та цікаву викладку літератури "Ліна Костенко – перлина сучасної української літератури".
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM